Podrobne

Zamerajte sa na márnosť jednotiek v kúpeľni

Zamerajte sa na márnosť jednotiek v kúpeľni

Skryje nevzhľadné potrubia v starej kúpeľni, poskytne ďalší úložný priestor, bude priateľom malých kúpeľní, prispôsobí sa všetkým štýlom dekorácie a ušetrí vám dvere -monnaie ... Stručne povedané, márnosť má všetko!

Jeho výhody v niekoľkých riadkoch

Vďaka dobre premysleným výrezom je márnosť vhodná pre väčšinu umývadiel. Umožní vám tak odstrániť dno alebo stenové potrubia, nie úprimne estetické z vášho umývadla, čím získate ilúziu kompletnej sady. Tento kus nábytku však zostáva úplne nezávislý od umývadla, čo uľahčuje jeho zmenu, ak chcete zmeniť štýl kúpeľne. Jeho skrinky alebo výklenky a dokonca aj zásuvky vám umožnia umiestniť praktické toaletné potreby, ktoré používate najčastejšie, a preto získate malý praktický malý úložný priestor, najmä ak je vaša kúpeľňa zmenšená veľkosť. Pri väčších kúpeľňach majte na pamäti, že v súčasnosti je k dispozícii stále viac a viac márnivých jednotiek vhodných pre dve umývadlá. Nakoniec, keďže inštalácia pod umývadlo je spravidla kus nábytku, kúpite si ho sami, a preto sa nevyhnutne ukáže byť lacnejším ako plne integrované umývadlo!

Otázka štýlu ...

Pokiaľ ide o dekoráciu, márnosť sa prispôsobuje veľmi ľahko: prírodný, zenový alebo prímorský vzhľad vo svetle alebo maľovanom dreve, exotická atmosféra s tmavým drevom, ultra moderná s lakovaným povrchom, pop štýl s lakovaným Efektné farby ... Tieto malé kúsky nábytku nájdete v mnohých rôznych štýloch a pre každý vkus!