Komentáre

The Fake Good Food Idea: vyhrievaný maslový nôž

The Fake Good Food Idea: vyhrievaný maslový nôž

Pst! Táto myšlienka medzi nami nie je taká zlá, pretože ranné maslo sa naozaj veľmi ľahko nedá šíriť, keď vyjde z chladničky, a úprimne povedané, máme čo robiť ráno, než čakať na jeho maslo. dosiahla správnu teplotu pre šírenie. Takže elektrický vyhrievaný nôž na maslo, môžete takmer povedať: Prečo nie?
Prečo nie, pretože k nám vynález prichádza z celého kanála a presnejšie od anglického výrobcu priemyselného chleba. Musíme povedať, že toast je medzi našimi anglickými priateľmi takmer náboženstvom a po dôkladnej štúdii sa ukázalo, že Briti už na túto inováciu čakajú veky a že pred týmto nožom používali rôzne prostriedky na ohrev masla, napríklad pomocou sušiča. vlasy, dajte maslo do mikrovlnnej rúry, položte maslo na hriankovač alebo nôž zahrievajte v rúre. Aká škoda!
Účelom tohto noža je preto premieňať maslo na zdravú prechádzku (ak vylúčime cholesterol) a výraz „ako v masle“ nakoniec nadobúda svoj plný význam. Stále nemôžem pomôcť, ale zistím, že všetko absurdné je, že pomocou noža s dvoma batériami na maslo jeho sendvičov vyvoláva dojem, že ľudstvo dosiahlo koniec cesty. Musíme povedať, že sme Francúzi, vynašli sme bagetu, chlieb, ktorý sa veľmi dobre šíri, dokonca aj s čerstvým maslom. Zdroj: Warburtons