Módne doplnky pre moderné toalety

Módne doplnky pre moderné toalety

Výzdoba malého rohu je často prehliadaná. Bez toho, aby ste nevyhnutne investovali značné sumy do vylepšenia, môžete ho vybaviť zábavným a trendovým doplnkom. Ak chcete pristupovať na toaletu štýlovo alebo niekedy s humorom, objavte náš výber samolepiek, držiakov papiera, kobercov a iných štetcov.

Štýlové toaletné sedadlo

Na toaletné sedadlo v dobrom stave, ale príliš kýčovité alebo príliš smutné, pomyslite na nálepky. Z približne desiatich eur je to rýchle a lacné riešenie. Okrem toho sa nálepky ohýbajú do všetkých štýlov a všetkých dekoratívnych túžob: jasná neónovozelená a červená žaba pre milovníkov prírody, kamienky plávajúce na vode pre Zen tón alebo mestská atmosféra so budovami nový York. Ak je vaša klapka na pokraji vzdania sa, vedzte, že existujú aj iné vymyslené modely ako tradičný motív „rýb“. na planetebain.com , objavte najmä verziu s ultra funky farebnými pruhmi.

Štetina na štetiny

Predovšetkým praktická kefa môže byť tiež pekná. A áno, môžeme dekoračný zverák tlačiť na výber toaletnej kefy na čistenie! Môžeme to urobiť s humorom, najmä s modelmi, ktoré majú viac či menej nezvyčajné formy: stráž britskej kráľovnej, kaktus, revolver, čerešňa ... alebo malý zelený znak na Koziol (tu na úvodnej fotografii). Môžete si tiež vybrať farebnú kefu, od klasických po trendy tóny, vrátane žiariviek.

Ostatné príslušenstvo

Držiaky toaletného papiera vám tiež umožnia prispôsobiť tento malý roh. Obzvlášť sa nám páči podpísaný háčik tvaru stromu Citrónová tlač , Pomyslite tiež na plagát, jednoduché a efektívne riešenie. Tu, graffiti modely, aby rovnako ako na toaletách módnych barov a "kamera na toaletách", séria fotografií predstavujúcich rôzne činnosti, ktoré majú byť vykonané na WC ... Konečne to najlepšie na koniec: mini koberec -golf vyhradené iba pre staršie deti!