Dekoratívny trend: maskovacia páska

Dekoratívny trend: maskovacia páska

Predajne dekorácií už nejaký čas ponúkajú vtipné farebné rolky: maskovaciu pásku! Ak ju používate na tvorivé koníčky, je to tiež skvelý dekoratívny prvok na prispôsobenie vášho domova. Čo je to? Ako ju používať? Aké sú nové funkcie? Hovoríme vám všetko o tejto návykovej páske, ktorá vám ponúka skvelé dekoratívne príležitosti.

Čo je to maskovacia páska?

Je to lepiaca páska, ktorú je možné rezať bez nožníc a na ktorú môžete písať perom alebo perom. V skutočnosti je to ten istý princíp ako ochranná lepiaca páska, ktorú používame na maľovanie, ale v oveľa dekoratívnejšom štýle, pretože maskovacia páska je ozdobená peknými farbami a originálnymi vzormi. Tento malý dekoratívny vynález pochádza z rodinného podniku v Japonsku, ktorý vyrábal maliarske lepidlo a ktorý mal v roku 2006 nápad ponúknuť dekoratívny sortiment. To je potom box v Japonsku, kde sa používa pre kreatívne koníčky. Do Francúzska prišiel oveľa neskôr, ale stále medzi závislými na scrapbookingu. Je však emancipovaná dnes v celom dome. Teraz je nevyhnutným doplnkom pre milovníkov originálnych a domácich dekorácií.

Ako používať maskovaciu pásku?

Maskovaciu pásku môžete použiť úplne podľa vašich predstáv! Lepí sa všade bez poškodenia povrchu, na ktorom je nainštalovaný. Môžete ho samozrejme použiť ako lepidlo na prilepenie papierov, zobrazenie originálnych pohľadníc na stene alebo akejkoľvek inej dekorácie na stene. Svoje miesto nájde aj v pohári džemu, aby napísal napríklad obsah pohára. Originálnejším spôsobom vám maskovacia páska umožní prispôsobiť si váš domov. Na stene si môžete vytvoriť pruhy, pridať farebný pruh do mierne smutného kusu nábytku, vytvoriť mriežku na stoličke alebo napísať správy do skríň. Na stránke nájdete dokonca aj video, kde sa dozviete, ako vytvoriť girlandu pomocou lepidla novej generácie. Čokoľvek je možné, jediným limitom je vaša fantázia!

Čo je nové pre maskovaciu pásku?

Táto šikovná stuha už existuje v mnohých farbách a veľmi rozmanitých vzoroch, ale „MT“ pripravuje na začiatok školského roka niečo nové! Nová maskovacia páska je nainštalovaná výhradne vo firme Fleux. Jedná sa o úplne nový model určený špeciálne pre dekoratívne efekty v dome so širšou šírkou ako predtým. Stuha bude teraz šírka 5 cm, 10 cm a 20 cm v 10 metrových kotúčoch (10, 20 a 40 eur). V súčasnosti sa tento sortiment skladá z 20 farebných modelov od tehlovej červenej až po ružovú až ružovú až slnečnú žltú, ale aj z 20 dekoratívnych modelov s pruhmi, bodkami alebo inými originálnymi vzormi. Na oslavu udalosti je na fasáde značiek Fleux nainštalovaná maskovacia páska, ktorá vám poskytne nápady na veľmi dekoratívne prispôsobenie. Všetko, čo musíte urobiť, je vyskúšať tento nový model vo vašom interiéri!