Podrobne

Ikéa začína svoj týždeň textilu

Ikéa začína svoj týždeň textilu

Pred dlho očakávaným módnym týždňom nového školského roka sa v Paríži organizuje textilný týždeň so špeciálnou výzdobou. A hádajte, kto je tvorcom? Ikea! Medzi 10. a 15. septembrom sa značka rozhodla distribuovať svoj nový katalóg v podobe mestskej prehliadky ulicami hlavného mesta. Udalosť nesmie chýbať.

Módna prehliadka, distribúcia katalógov

Po vyhlásení budúceho hotelového reťazca, ktorý skupina vytvorila, Ikéa na začiatku školského roka stále vzbudzuje prekvapenie. Tentoraz ide o animáciu okolo nového katalógu 2012 - 2013, ktorý bude distribuovať desať hostesiek vychádzajúcich z Paríža od 10. do 15. septembra. A keďže textil a potlače sú silnými stránkami tejto kolekcie back-to-school, aj dámske oblečenie bude vyrobené z textílií metrov Ikéa! Pokiaľ ide o štýl, vďačíme za to 10 víťazom súťaže „Tvorcovia každodenného života“, ktorú minulý august organizovala táto značka. Cvičenie v štýle, ktoré by malo mať účinok!

Jedna štvrť denne

Chýbajú záverečné informácie: kde je textilný týždeň? Odpoveď: všade v Paríži. V skutočnosti vytvoril cestu k rytmu okresov hlavného mesta. Odlet v pondelok 10. septembra, 5., pred riešením 19.; Utorok, 14. streda, 15. štvrtok, 13. piatok, predtým, ako sa všetko doplní v 16. obvode v sobotu 15. septembra. Viac informácií nájdete na stránke: //www.facebook.com/ikea.france