Informácie

Ratanový duch v celom dome

Ratanový duch v celom dome

Ak je v lete ratan hviezdou našich záhrad, vstupuje do našich interiérov veľmi prirodzene. K programu: Ratanový nábytok v celom dome s kreslami, stoličkami, ale aj čelnými panelmi a zavesením.

Čo je ratan?

Ratan pochádza z niekoľkých ázijských rastlín, najmä z dlane. Dodáva sa vo forme sivých tyčí, ktoré sú opletené, aby vytvorili niekoľko dekoratívnych predmetov a dokonca aj nábytok. S týmto materiálom sa ratanový nábytok a predmety ľahko udržiavajú, ale musia byť chránené pred vlhkosťou a suchom. V súčasnosti existuje veľa ratanových napodobenín, ktoré sú potom vyrobené z tkanej živice. Tento nový materiál má vlastnosti, vďaka ktorým je veľmi konkurencieschopný.

Ratan v interiéri domu

Ratan sa tradične používa na vytváranie masáží, ako sú pohodlné kreslá, hojdacie kreslá alebo pohovky. Nábytok pre obývačku, ktorý má ratanový podstavec a látkový poťah, môžete ľahko nájsť. Vo zvyšku domu si môžete zvoliť ratanový čelo postele, ktoré vašej spálni dodá veľmi zenového ducha. Nájdete tu aj ratanové závesné lampy, ktoré sa dajú ľahko nainštalovať do kuchyne alebo obývacej izby a dosiahnuť tak prirodzený dotyk. Nakoniec si uvedomte, že teraz nájdete nábytok a dekoratívne predmety v tónovanom ratane, ktorý dáva veľmi originálny štýl. Objavte náš výber ratanu pre domácnosť: