Žiadne ozdoby na zľavy pre trivety

Žiadne ozdoby na zľavy pre trivety

Ploché spodné strany sú výzdobou často zanedbávané. Napriek tomu sú uchytené uprostred stola, sú nevyhnutné a nechávajú na vašom stole horkú chuť, keď označujú zvyškom dekorácie. Nenechajte teda upustiť svoj dekoratívny kapitál a rozlúčte sa so svojím starým trivetom, potom sa nechajte lákať našim dekoratívnym výberom za nízke ceny.

Kto povedal, že Cork bol Nerdy?

Cork je späť v dekorácii! Okrem toho, že je to dosť ekonomické, jej prírodný materiál získava všetky hlasy v tejto sezóne. Najskôr skrotte korkovskú trivetu od spoločnosti Ferm Living za 18 eur, ktorá pozostáva z niekoľkých sfér z prírodného korkového dreva. Vďaka elegantnej jednoduchosti pridá do vášho stola autentickú poznámku bez ignorovania dizajnu. Ďalšou možnosťou, ale aj trendom, je trivet XL Boom, ktorý originálnym spôsobom obnovuje tradičný korkový trivet s nápisom Extra Large Hot. A pre tých, ktorí sú presvedčení, jednoduchý guľatý korkový trivet predaný za skromnú sumu 4,51 eur za sadu 2 v La Galerie des Boutiques uspokojí vaše korkové potreby!

Trivet ako klenot

Stolné doplnky sú ako šperky. Štýly zdobia váš dekor. Z tohto dôvodu sme sa zamilovali do Kula trivetu od spoločnosti Chez Normann Design, ktorá pozostáva z viacfarebných plstených guličiek z vlny, ktoré boli zostavené ako náramok. Jeho domáca strana privíta vaše najlepšie pokrmy pri zdobení a vyfarbovaní vášho stola. Ďalšou možnosťou je trojnožka z Alessi za 34,99 eur. Ponúka funkčný dizajn s chrómovou reťazou, ktorá umožňuje zavesenie kdekoľvek v kuchyni. Teraz viete, čo musíte urobiť?

Video: O2 Extra výhody: Pripravte si na Vianoce originálnu výzdobu