Krátko

Ukážte na líniu, žuvacie sviečky

Ukážte na líniu, žuvacie sviečky

Sviečka je skutočným dekoratívnym predmetom, je vynikajúca, umelecká a elegantná. Stal sa základným predmetom našich interiérov. Sviečka s božskou vôňou, farbou, iskrou sa stáva predmetom efemérneho umenia. Obchody Point à la ligne sú skutočne nevyhnutné, aby ponúkali najkrajšie modely sviečok. Značka obnovuje svoje kolekcie každý rok, vždy veľmi originálne.

Uplatnenie bodu à la ligne

Butiky typu point à la ligne, špecializujúce sa na výrobu sviečok, našli nový život vďaka kreativite Marca Devineaua, ktorý sa často označuje ako neúnavný cestovateľ. Dňa 7. januára 2011 sa Point à la ligne pripojil k skupine Devineau a pripojil sa k jej hlavnému konkurentovi: značke Bougies la Française. Spoločnosť Point à la ligne, ktorá je už v medzinárodnom meradle zastúpená v Ázii aj na Blízkom východe, od svojho nadobudnutia zvýšila svoje tržby.

Fotografie: Point à la ligne

Ukážte na čiaru

Bod à la ligne, ktorý sa vyskytuje najmä v butikoch a obchodných domoch, zodpovedá osobitným a stále rastúcim potrebám z hľadiska dekorácie interiéru. V súčasnosti Point à la ligne vyniká ešte viac v oblasti sviečok a ponúka aj ďalšie dekoratívne predmety, ako sú svietniky na čajové sviečky, svietniky, svietniky a iné vázy, ale aj riad. Každá položka z etikety Point à la ligne sprevádza riad s radosťou a sladkosťou alebo je jemne umiestnená na podstavci stôl, konferenčný stolík alebo do výklenku v kúpeľni: Sublime sviečka Vertigo, lampa Ying a Lucerna Onyx, Poetova lampa a lampa Cage sú príkladmi stvorení spoločnosti Point à la ligne. Je potrebné uznať, že sviečka s malým bodom na linke má všetko, čo nás má zviesť. Ručne odlievané podľa remeselníckeho know-how, v prípade fúkaného skla sa dá zvlniť. Skutočné umelecké dielo je k dispozícii vo viac ako osemdesiatich modeloch. Každý z nich oháňa svoj plameň ako obetnú žiarivosť, ktorá svieti viac ako tridsať chutných hodín: pomocou jemnej iskry musí prekonať chvíle intimity a pohody.
Fotografický kredit: Point à la ligne

Ukážte na líniu, žuvacie sviečky

Point à la ligne ponúka sviečky schopné priniesť späť spomienky našich detí. Kolekcia jam sviečok jemne umiestnených do malých gurmánskych pohárov robí z našich úst vodu. Tieto ohnivé výtvory sú k dispozícii v ovocných a kvetinových príchutiach kombinujúcich rebarbory, kvety nasturtium, zelené paradajky. Niekedy nadobúda podobu makaróny, ako je titulná sviečka značky. A čo sviečka s mliekom a levanduľová vetvička? Vyvoláva raňajky z minulých a školských občerstvení. Sviečky point à la ligne sa prebúdzajú ako žiadne iné čuchové spomienky, aby sme si znovu prežili myslenie na nedeľné pikniky pri vode alebo na vidieku.

Fotografie: Point à la ligne Naše praktické videá s dekoráciami