Ako zvoliť termodynamický ventil?

Ako zvoliť termodynamický ventil?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Otázka:

<>

Odpoveď: Ventil so vstavanou sondou je vhodný pre prístupné radiátory, ventil so vzdialenou sondou je ideálny pre skryté radiátory.

Termodynamický ventil sa tiež nazýva „termostatický“ ventil. Tento typ vodovodného kohútika je veľmi zaujímavý, pretože umožňuje šetriť energiu aj s elektrickými radiátormi ako aj s vodnými radiátormi. Vďaka tomu môžete regulovať teplotu v každej miestnosti vášho ubytovania tým, že ju prispôsobíte vašim osobným potrebám. Nezabudnite, že zníženie teploty v miestnosti o 1 ° C vám môže ušetriť až 7% z vašej spotreby! Vstavaný sondový batéria je štandardným modelom prístupných radiátorov, zatiaľ čo batéria s diaľkovým ovládaním je vhodná pre radiátory skryté alebo skryté dekorom. Stojí približne 20 € za jednotku. K dispozícii je aj (drahší) programovateľný model ventilov, ktorý vám umožňuje naprogramovať pokles alebo nárast teploty v závislosti od dennej doby. Aj vy nám pošlite svoju otázku ohľadom bricoKomentáre:

 1. Kelwyn

  I congratulate you were simply visited with the brilliant idea

 2. Daedalus

  Thanks, can, I too can help you something?

 3. Destrie

  I congratulate, what necessary words..., an excellent idea

 4. Mazuk

  I was pleasantly surprised how the author easily writes about everything that interests him. There is something in this!Napíšte správu