V tejto jedálni vo vidieckom štýle: 5 nápadov na zapamätanie

V tejto jedálni vo vidieckom štýle: 5 nápadov na zapamätanie

Tento týždeň sme sa zamerali na túto vynikajúcu jedáleň v štýle country, ktorú si predstavila Maisons du Monde. Štýlový nábytok, suroviny, očarujúce predmety sú tu, aby z miestnosti urobil teplý priestor plný autentickosti. Pozornosť pritiahli aj niektoré ozdobné tipy. Tu je 5 dekoratívnych nápadov na zapamätanie a reprodukciu!

Idea č. 1: Zmiešajte sedadlá

V našich interiéroch veľmi trendy, hranie s nesúladnými sedadlami okolo stola tiež veľmi dobre funguje v jedálni vo vidieckom štýle. Surové alebo zelené stoličky a galvanizovaná stolica vytvárajú jedinečnú atmosféru a veľmi osobný dekor. Môžete si tiež staviť na dve veľké lavičky a stoličku a stoličku na konci stola.
Fotografie: Maisons du Monde

Idea č. 2: Odvažujte sa záhradné doplnky

Vo svojej jedálni v štýle vidieckeho štýlu zmiešajte svoje starožitné predmety s novým nábytkom a pridajte nejaké záhradné doplnky. Zoberme si napríklad zavesenie na strop alebo umiestnenie šedých alebo farebných kovových kanvíc na veľký drevený kus nábytku. Umiestnime tam kyticu kvetov zeme a voila!
Fotografie: Maisons du Monde

Idea # 3: Hra s veľkými sklenenými nádobami

Slávny „Dame Jeanne“, ručne vyrábané fúkané sklenené fľaše, veľmi dekoratívne v 70. rokoch, robia v našich interiéroch návrat. Používame ich bez obmedzenia v dekorácii našej kampane, priehľadnej alebo zelenej, v soliflore. Dekoratívny tip: vložte do neho malú svetelnú girlandu a zmení sa na viac ako pôvodnú lampu!
Fotografie: Maisons du Monde

Idea č. 4: Stavte na rôzne pozastavenia

Predĺžená suspenzia zo zeleného kovu, zaoblená suspenzia z bieleho kovu; vo vašej krajine dekorácie nie je potrebné dotýkať sa dokonalosti. Naopak, máme radi zmes farieb a tvarov za predpokladu, že sa nezhodujeme. Túto prácu robia dva kovové modely, ktoré visia vedľa seba.
Fotografie: Maisons du Monde

Idea č. 5: Používajte staré drevené debny

Možno máte vo svojom podkroví alebo pivnici staré prepravky s jablkami, ktoré sú k ničomu, ak nie neporiadok. Vyhodenie je však vylúčené! Potrebujeme ich uložiť v jedálni, aby sme mohli uskladniť naše porcelánové jedlá alebo uskladniť fľaše. Musíte ich iba zaprášiť, aby ste ich čo najrýchlejšie nainštalovali!
Fotografie: Maisons du Monde Naše praktické videá o dekorácii jedálne