Krátko

"Deco Recycling", kniha plná nápadov dať nový život do nábytku

"Deco Recycling", kniha plná nápadov dať nový život do nábytku

Namiesto toho, aby odhodila starý nábytok a predmety, Nathalie Kaid, projektant, výtvarník a fotograf, na človeka. Vo svojej novej knihe "Deco Recycling" povedala nám Prispôsobenie svoje tajomstvá napodobniť doma. V našej oplátku vám dodať 3 dôvody, prečo blikať pre túto kolekciu DIY myšlienok.

Obnova dekóru, moderná dekorácia

Prvým dôvodom, že chce poskytovať alebo ponúkať knihu "Deco Recycling": zaregistrovať v hornej trende nábytku a predmetov prispôsobiť sami. Originál, anti-odpad a vôbec drahé, že dekoratívne móda je lákavá všetky nádejné údržbár. Najlepší a najekonomickejší spôsob, ako dať nový život na nábytok alebo predmety staršie, opustený v suteréne, v podkroví, alebo len na poli "smeti".

Ľahko sledovať kroky

Druhý dôvod pádu do tejto knihy? Jeho 48 lekcií recyklácie Deco vysvetlené krok za krokom, s nevyhnutným vybavením a techniky na použitie. V ponuke sú napríklad makeover zo tienidlá, omladenie drevený nábytok, metamorfóza vínny prepraviek police, staré stoličky korčuľovať alebo tabuľku pre prípad pokryť mozaikou.

Ilustrované pred / po

Ďalším dobrým bodom knihy? Jej pred / po fotografiách. Praktiky chcel vedieť, aký bude konečný tvorbu, než sa dostane domov! Obnovená dielňa môže teraz začať. Deco Načítať, Nathalie Kaid od Eyrolles, 25 €. Viac informácií nájdete na: editions-eyrolles.com