Články

Oranžová farba pre prebudenie vašej kuchyne

Oranžová farba pre prebudenie vašej kuchyne

Chcete pop jedlo priamo zo 70. rokov? Oranžová farba, ktorá prináša veľa vitamínov, je ideálnou farbou, ktorá vám pri príprave jedál poskytne veselosť a vitalitu.

Oranžová, farba príjemnosti

Jednou zo symbolov pomaranča je stimulovať energiu a prinášať radosť. Podľa odborníkov na farby je oranžová často spojená s gastronómiou a jedlom. Po umiestnení vo vašej kuchyni by vás mohol stimulovať: chuť do jedla a uľahčenie trávenia.

Ktoré odtiene uprednostňujú?

Ak si chcete do kuchyne priniesť oranžovú farbu, uprednostnite jemné a prirodzené farby. Choďte na farbu korenia a radosti! Trendy verzie ako<< tajine orange >> alebo<< oranžová moka >> ktoré priťahujú pikantnú farbu <>, okamžite prinesú do kuchyne teplý dekor a prispejú k gastronómii.

Varenie v harmónii

Pozor, neodstavujte všetok svoj nábytok a domáce spotrebiče v rovnakých odtieňoch oranžovej. Spočiatku si môžete zvoliť viac ružových tónov. << Lososový pomaranč >> do vašej kuchyne prinesie určitú sladkosť. Ďalšie riešenie: pár dotykov << Neapol žltý >>, odtieň siahajúci od bledožltej po oranžovožltú okr, tiež ponúkne príjemnú slnečnú atmosféru. Objavte náš oranžový výber do kuchyne.