5 dekoratívnych cieľov, ktoré majú začať štýlovo

5 dekoratívnych cieľov, ktoré majú začať štýlovoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zatiaľ čo tu je mesiac september, tu je 5 dekoratívnych antimodálnych produktov a super trendy rozlíšenia, ktoré sa dostanú do stavu „späť do školy“.

Ponúkam si ozdobnú novinku

Pretože slová „koniec dovolenky“ majú nepríjemný sklon poskytovať šváb, dovolujeme si, aby sa nová dekoratívna akvizícia zosúladila so začiatkom školského roka. V závislosti od rozpočtu to bude pohovka, stôl, hodiny, lampa, posteľná bielizeň alebo úplne nový dekoratívny predmet. Alebo ako vylepšiť interiér a jeho morálku naraz!

Späť k základom je moje nové krédo

„Essential“ je témou veľtrhu Maison & Objet za mesiac september 2012. Minimalistický trend, ktorý zatieni nadbytočný dekor v prospech krásneho, ale užitočného nábytku a doplnkov, alebo dokonca nevyhnutností. Z tohto dôvodu uprednostňujeme funkčný a multifunkčný nábytok, pokiaľ možno vybraný v rafinovanom prevedení, v priehľadných, ľahkých alebo prírodných materiáloch. Nápad? Získajte tekutý dekor, v ktorom jasne vidíme.

Zbavím sa starých vecí

V blízkosti bežnej témy „dostať sa k veci“ uvažujeme o vytvorení vákua doma. Už sa tu hromadí veľa drobností, desiatky časopisov a starý alebo poškodený nábytok, ktorý upcháva dom a ktorý už nepoužívame. Rýchlo sme založili nový začiatok triedením, hádzaním, vymieňaním alebo poskytovaním tohto prepadu nábytku a predmetov, ktoré sa stali zbytočnými. Cieľ: odľahčiť výzdobu, pretože ozdoba z peria je lepšia pre začatie nového roka a nepochybne je to najlepší spôsob, ako vytvoriť priestor pre budúce nákupy 2012 - 2013. Dobré ponuky ? Použite predaj v garáži alebo špecializované webové stránky: leboncoin.fr, gchangetout.com, ebay.fr…

Zjemňujem atmosféru výberom farieb a materiálov

Či už sa vám to páči alebo nie, príchod septembra si vyžaduje trochu zmeny v šatníku ... a vo výzdobe! Efektné a vitamínové farby zdedené od leta sa môžu zdvojnásobiť bez trhania jemnou paletou, krémovou a pastelovou farbou. Ideálny spôsob, ako posilniť naše chuťové túžby vyrobené v septembri. A ešte nie je koniec! Naši priatelia, textil, sa tiež podieľajú na tejto zmene dekoratívnej teploty tým, že sa viac obracajú na prikrývky z ovčej kože, bavlnené prikrývky, zamatové záclony a koberce, pričom dlhé knôty nahradzujú svetlé látky, ľan alebo hodváb sezóny. v lete.

Reorganizujem svoju kanceláriu

Nemožno ignorovať kancelársky kút, keď september zaklope na dvere, či už ste dieťa, dospievajúci alebo dospelý. A z dobrého dôvodu, aký lepší čas ako späť do školy, aby bol facelift, pokiaľ ide o dekoráciu a skladovanie? Preto sme prehodnotili jeho štýl podľa našich predstáv (retro, priemyselný, high-tech, dizajn) zvolením správneho príslušenstva (harmonogram ako bridlicová doska, dielenská lampa, digitálne hodiny, hyper grafický záložník atď.). Potom preskúmame jeho obsah: ide o reorganizáciu a usporiadanie všetkého, čo nie je starostlivo klasifikované: faktúry, zmenené zápisníky, voľné listy ...