Aké farby sa hodia k bielizni?

Aké farby sa hodia k bielizni?

Posteľná bielizeň sa vyznačuje tým, že je schopná prispôsobiť sa mnohým farbám. Preto môžeme uprednostniť triezvosť s harmonickými neutrálnymi farbami, ktoré sú ideálne pre Zen dekor. Pre vytvorenie dynamickejšej atmosféry je celkom možné kombinovať bielizeň s živými tónmi. Ľanové vlákno umožňuje všetkým odvážnym, bez straty šarmu. Posteľná bielizeň, ozdobné predmety, tapety, pohovky alebo pracovné dosky: bielizeň je všade, rafinovaná a nadčasová.

Elegantná bielizeň a taupe atmosféra

Manželstvo ľanu a taupe je istá stávka a umožňuje vám vytvoriť veľmi moderný elegantný dekor. Táto jemná a pokojná harmónia vnáša do miestnosti veľa charakteru. Môže byť rezervovaný pre obývaciu izbu, spálňu alebo kúpeľňu zariadenú ako wellness centrum, kde si môžete vychutnať relaxáciu. V pozadí je plátno spojené s farebným taupe tiež veľmi chutné v mužskom vesmíre zvýraznenom niekoľkými dotykmi čokolády alebo ľadovo hnedej.

Fotografie: La Redoute

Ľan a anízová zelená v kuchyni

Pre prírodný priestor plný sviežosti môže byť kuchyňa vybavená ekologickými pracovnými doskami a nátermi z živice a ľanu v béžových alebo tmavých farbách a prvkoch vo farbe chlorofylu. Sortiment zelených farieb sa perfektne hodí k prírodným odtieňom ľanu: od mandľovej až po pistáciovú zelenú, od anízu po olivovú zelenú. V tomto prípade môžete atmosféru prerušiť pomocou oranžových dekoratívnych predmetov alebo zamotaných oranžových jedál. Ak je dostatočná povrchová plocha kuchyne, je dobré do nej pridať malý kúsok prírody vďaka kompozícii rastlín, v ktorej sú rastliny s oranžovo dominantnými kvetmi a iné s ozdobným listím s viacerými zeleňami.

Fotografický kredit: 3 Suisses

Biele, ľanové a modré do spálne

Spálňa sa stáva rafinovanou miestnosťou vedúcou k odpočinku vďaka jemnosti bielej a silnej prítomnosti bielizne. Túto lahodnú harmóniu môžete prerušiť niekoľkými tónmi modrej farby výberom záclon organandie a mimoriadne jemného hodvábneho koberca. V tomto type atmosféry neváhajte maľovať jednu zo stien v béžovej farbe, aby zvýraznili vzhľad bielizne, zatiaľ čo ostatné nepoškvrnené biele steny dodávajú miestnosti nádherné svetlo. A aby sa do tohto kokonovacieho priestoru pridal trochu romantizmus, posledný dotyk sa získa pomocou čipkových vankúšov a vyšívanej posteľnej bielizne.

Fotografický kredit: Le Monde Sauvage

Posteľná bielizeň a červená pre príjemnú atmosféru

Obzvlášť vhodné pre útulný interiér, stretnutie ľanu a červeného pripomína teplú a upokojujúcu atmosféru horských chát. Či už ide o spálňu, jedáleň alebo kuchyňu, táto červená a ľanová harmónia je dokonalá s nábytkom zo svetlého alebo limetového dreva umiestneného na bielej podlahe s obloženými panelmi alebo masívnymi dubovými parketami. Vyšívané obliečky na bielizeň, obrusy a obrúsky používame a zneužívame v staromódnom plátennom prádle na zvýraznenie červeným riadom pre pohodlný stôl. mäkkú pohovku a čalúnené stoličky je možné pokryť plátnovou farbou, ktorá je ozdobená nouetami alebo červenými pompomsmi v dokonalej harmónii s niektorými dekoračnými prvkami rovnakého odtieňa.

Fotokredit: La Redoute Naše praktické videá o výzdobe spální