Články

Základné príslušenstvo pre vonkajšiu kuchyňu

Základné príslušenstvo pre vonkajšiu kuchyňu

Je slnečno, horúco: je čas uložiť slnko (zásoby pre túto zimu!) A užiť si to, že budete môcť žiť vonku! Stôl a kreslá boli nainštalované na terase už dlhú dobu, ale aby ste si spríjemnili život, mohli by ste si v tieni pergoly nastaviť letnú kuchyňu! Vychutnáte si tak 100% svojich grilovacích a Planchových sedení bez toho, aby ste medzi vnútornou a vonkajšou časťou natrvalo robili stále tam a späť. Stručne povedané, aby ste naplno využili svoje jedlo vonku, naplánujte si potrebné doplnky!

Všetko, čo potrebujete na grilovanie

Používate ich nepretržite v lete, takže im dávajte špeciálne miesto vo vašej vonkajšej kuchyni. Veľká vidlička, špachtle, kliešte sú minimálne 3 základné príslušenstvo pre plynulý chod grilu. Na doplnenie sortimentu si naplánujte zásteru (na ktorej môžete ukladať svoj riad), potholder, jednu alebo viac rezacích dosiek. Aby ste sa vyhli vyberaniu všetkých jedál z domu, premýšľajte o piknikovom koši, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete k jedlu: poháre, príbory, taniere a niekedy aj viac! (trepačky soli, trepačky korenia, izolovaná fľaša ...)

Čerstvé doplnky, ktoré vám uľahčia život!

Niektoré inteligentné doplnky sa rýchlo stanú dôležitými počas jedla na záhrade: napríklad čerstvá šalátová misa, ktorá vďaka spodnému oddielu naplnené kockami ľadu udrží váš šalát čerstvý alebo vodnú karafu, ktorá ide do mrazničky a umožní všetkým vaše nápoje zostanú smädné!