Nočné svetlá pre deti

Nočné svetlá pre detiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hlasovalo sa za najlepší prostriedok na upokojenie detí a prekonanie ich strachu z tmy. Systém nočného svetla je teraz k dispozícii v niekoľkých formátoch: objekt, nábytok alebo poťah. Je to len na vás!

Svetlý objekt

Najtradičnejšie nočné svetlo je vo forme svetelného objektu. Nízka intenzita je umiestnená na nočnom stolíku alebo pripevnená priamo proti zásuvke. Výhodou hravej formy (zvieratá, postavy, srdcia ...) je, že sa počas dňa stáva ozdobným doplnkom. Naše obľúbené? Žiarivé a húbové žiarovky AM.PM a ich rozkošný vzhľad „húb“ alebo králičie model nájdete v La Cerise na dekorácii!

Svetlý kus nábytku

Myšlienka svetelnej skrinky pôsobiacej ako čelo postele (pozri ilustračnú fotografiu na obrázku), ktorá bola zakomponovaná do Leroy Merlin, ponúka novú verziu nočného svetla integrovanú do nábytku. Čo potrebujete? Súprava osvetľujúca nábytok, ako je napríklad model "flexled RGB Inspire", ktorý možno nájsť v obchodoch tejto značky. A mágia vyhrá spálňu najmenších ...

Svetlý obklad stien

Ďalšia možnosť ako rozptýliť mäkké svetlo v noci okolo postele, všetko ako nočné svetlá? Stavte na poťahy! Smer Castorama hľadá fosforeskujúci lak V33 na maľovanie živočíšnych odtlačkov, poetických vzorov alebo pruhov na stene alebo na podlahe. Pokiaľ ide o nálepky, hlasujeme za reprodukciu Big Dipper od Nature & Découvertes, ale aj za lepidlá označené hviezdičkou s efektným dizajnom s podpisom Le Prédeau.