Hravé doplnky za nízke ceny pre letné aperitívy

Hravé doplnky za nízke ceny pre letné aperitívy

V lete v nás vzbudzuje vietor slobody, ktorý si želá fantáziu, aby sa s priateľmi podelil o slávnostný aperitív. V ponuke: slávnostný vzduch, žiarivé farby, hravé tvary a vzory, vďaka ktorým sa budete usmievať, to všetko za nižšie náklady.

Štylizovaná aperitívová služba

Zastavte misky transformované do malých misiek na sladkosti a predjedlá. Tento rok v lete sa spojíme pre skutočné! V Maisons du Monde hlasujeme za drevený podnos a jeho 6 kamienkových oddielov, ktoré vytvárajú atmosféru dovolenky, všetko za približne 30 EUR. Avšak našou fantáziou obľúbenou za menej ako 15 EUR sú šalátové misky Luminarc potlačené praclíky, olivami, cherry paradajkami alebo hranolkami, ktoré sa zdajú byť naplnené, aj keď sú prázdne!

Elegantné a lacné okuliare

So svojou kolekciou Godis Mix, modelmi zdobenými vzormi slobody alebo veľkými kvetmi pre dievčatá (6 EUR za 6), Ikéa spĺňa naše túžby po pekných pohárach za nízke ceny. Pokiaľ ide o kalíšky, prijímame poháre na víno Lali d'Alinéa a ich tónované zelené pozadie alebo tieto veľmi okúzľujúce ružové kokteilové poháre s názvom Tema za menej ako 18 EUR za 6 EUR.

Legrační kocky ľadu

V ságe vtipných kociek ľadu, ktoré pobavia hostí a prídu na dotyk šialenstva šťavy / sódy alebo kokteilovej výživy, udržujeme pleseň v štýle „protézy“ alebo „gitary“, aby sme našli na strane Chaise Longue alebo Verzia „Invaders“, ktorá sa nachádza vo Fleux, všetko za menej ako 10 €. A pre slávnostnejšie modely, prečo si nevymieňať klasické brokové okuliare za matné verzie vďaka ľadovej plesni Cool Shooters? Cena je vyššia, ale neobvyklý vzhľad je tu!

Hravé hroty

V spoločnosti Koziol sme vybrali sériu štiky pre farebné, takmer honosné predjedlá, prekonané pekným malým vtákom. Sada 8 je menšia ako 8 €. Dotyk plný fantázie, ktorý určite rozjasní stôl!