Krátko

Výzdoba spolubývajúcich: návod na použitie

Výzdoba spolubývajúcich: návod na použitie

Skutočný sociálny fenomén, kolokácia s priateľmi alebo rodinou zahŕňa zmeny v spôsobe navrhovania priestoru a výzdoby. Priestor je zdieľaný a štýly sa miešajú, a to všetko v miestnostiach, kde sa prejavuje predstavivosť aj kreativita. Kolokácie si vyžadujú modifikáciu použitia a zmenu návykov na optimalizáciu priestoru a vytvorenie pôvodného režimu činnosti.

Optimalizujte priestor

Ak chcete jednoducho komunikovať, vytvorte vo vchode priestor určený na listy a iné každodenné správy. Takže môžete zorganizovať týždeň v pokoji. Stenu je možné použiť ako stôl, na ktorom budú zavesené dôležité správy, fotografie a slová. Dizajnový tip: je možné nastaviť malé personalizované poštové schránky, ktoré zhromažďujú správy a listy od všetkých. Ak chcete skladovať vybavenie a odev a zároveň optimalizovať priestor, zvážte primerané skladovanie. Ušetrite miesto inštaláciou rozšíriteľnej súpravy skriniek. Tieto skrinky sú umiestnené vedľa seba a upevnené pomocou skrutiek. Umožňujú zmenšiť priestor. Ak chcete veci ukladať diskrétne, vysoké police sú efektívne, pretože využívajú výšku. Zaistite pri vchode kufor, ktorý povzbudí ľudí, aby sa ukryli bez rušenia. Tento systém je praktický a jednoduchý na uľahčenie každodenného skladovania.

Dekorácia umiestnená pod znak zmesi štýlov

Spoločenská miestnosť musí odrážať dekoratívny svet každého človeka. V týchto prípadoch si vyberte dekoráciu medzi zmesou žánrov a štýlov. Juxtapose v rovnakej miestnosti kusov nábytku nájdených každý člen spoločného ubytovania. Každý spolubývajúci musí na výzdobu priviesť svoj osobný dotyk. Okrem toho je nevyhnutné určiť farbu, ktorá sa prirodzene zavedie do sveta obývacej izby. Tento spoločný životný priestor musí odrážať osobnosť každého z nich v dômyselnej zmesi štýlov a foriem pre moderné dekorácie. Spolupráca s ostatnými nie je nikdy zrejmá, ale s prispôsobenou a funkčnou výzdobou sa tento systém stáva okamžite príjemnejším.

V spálni nechajte priestor pre kreativitu

Vo svojej spálni nechajte svoju osobnú kreativitu a farby hovoriť samy za seba. Môžete preskúmať štýl, ktorý vám vyhovuje. Ak si chcete vychutnať chvíle pokoja v tejto miestnosti, prineste svoj osobný kontakt a zároveň poskytnite dôležité miesto na oddych a odpočinok. V tejto miestnosti by sa mohol vytvoriť priestor vyhradený pre kanceláriu. Ak chcete zachovať svoj priestor izolovaný od hluku, nainštalujte skrinku pozdĺž deliacich stien, aby ste vytvorili zvukovú bariéru. Pre vaše pohodlie môžete dvere vymeniť aj za akustický model. Budete izolovaní od zvyšku domu pre rešpektované súkromie.