Obývacia izba tento rok v lete zmení farbu tyrkysovo!

Obývacia izba tento rok v lete zmení farbu tyrkysovo!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Z neba k moru je len jeden krok, ktorým sa tento rok v lete vydáte ponorením obývacej izby do tyrkysových kúpeľov. Veľmi trendy farba, ktorá vane sviežim vánkom!

Farba snov

Vyvolávajúc plnosť a jemnosť, tyrkysová je pozvaním na cestu! Tento nárast modrej teleportuje vašu izbu do inej dimenzie v mihnutia oka: do snu a exotiky. Je to tiež farba, ktorá sa často spája s pohodou a vyrovnanosťou. Ideálne pre vaše obývačky, ako sú obývačka, kúpeľňa alebo spálňa. Nakoniec, rovnako ako voda, ktorej farbu vyvoláva, tyrkysová osviežuje. Taktiež dodá vašej obývacej izbe príjemnú a vrelú atmosféru!

Ľahko sa ožení

Okrem toho, že je krásna ako lagúna, má tyrkysová mnoho dekoratívnych výhod, počnúc ľahkosťou porovnania s inými farbami. Ak chcete prispôsobiť svoju obývaciu izbu, ponorte ju do ile de Ré alebo do romantickej gréckej atmosféry jej kombináciou s bielou. Môžete si priniesť pár sivých odtieňov s doplnkami, ako sú vankúše, záclony alebo koberčeky. Ak chcete vyrobiť veľmi moderný elegantný dekor, tyrkysové urobia zázraky spolu s čokoládou a nádychom striebra. A pre dynamickú show s nádychom exotiky sa dôrazne odporúča tyrkysovo-žlto-anízové ​​trio!Komentáre:

 1. Bak

  In my opinion, the topic is very interesting. Let's chat with you in PM.

 2. Voshakar

  It is remarkable, it is an amusing piece

 3. Kafka

  Good article. Vďaka!

 4. Reynaldo

  Táto téma je proste úžasná :), veľmi ma zaujíma)))Napíšte správu