Výzdoba detských toaliet

Výzdoba detských toaliet

Na zdobenie tejto nevyhnutnej malej miestnosti nie sú potrebné veľké investície! Práve z tohto dôvodu je tiež ideálnym kúskom na zábavu pri vytváraní skutočného vesmíru pre deti 100%!

Dajte tému kus

Odmietnutie témy vám bude trvať málo: na vytvorenie atmosféry bude stačiť dobre zvolená klapka a niektoré dekorácie stien, ako sú nálepky, ktoré ponúkajú široký výber predmetov. Ak nájdete aj držiak na kotúče a zodpovedajúcu kefu, bude to čerešnička na torte! Niektoré témy sa dajú ľahko nastaviť a sú to isté hodnoty, ktoré oslovia vaše deti vždy. Medzi nimi sú hospodárske zvieratá, večné duo mačiek a myší alebo dokonca podvodná výzdoba.

Pôvodné objekty

Ak chcete vytvoriť požadovaný vesmír, vyberte si na stenách solídny obraz, ktorý pripomína vašu tému: modrá pre podvodnú atmosféru, zelená pre pripomínanie lúk okolo fariem ... Vyberte si to najmä v súlade s objektom hlavný dekor toalety: záchodové sedadlo! Dnes si nemusíte robiť starosti s hľadaním modelov, ktoré vaše deti pobavia: kresba kravy na lúke, klapka s pôvodným výrezom, ktorý pôsobí ako syr pre malú myš, priesvitná klapka a malá ryba, ktorá Budú tam chodiť ... Toto budú nálepky, ktoré dodajú vášmu dekoru posledný dotyk: mačka, ktorá sleduje myš, malé hospodárske zvieratá, ktoré sa potulujú všade, alebo dokonca veľký žralok nad toaletnou misou ...