Komentáre

Konferenčný stolík, ktorý kombinuje konkrétny trend a prírodný štýl

Konferenčný stolík, ktorý kombinuje konkrétny trend a prírodný štýl

Loftový duch vznáša vo vzduchu. Duch „späť k prirodzenému“ tiež. Toľko, že maloobchodná sieť Rendez vous déco dokončila svoju zbierku betónu s úplne novým kusom, ktorý kombinuje priemyselné a prírodné štýly: konferenčný stolík ako betón, na ktorom sa pestujú kvety a zelené rastliny. Ak hľadáte neobvyklý dekor, čítajte ďalej!

Nová zelená

Zelená je názov, ktorý dostal nový konferenčný stolík od Rendez vous déco. Názov, ktorý je dobre vybraný, pretože je v strede po celej dĺžke vybavený kovovým podnosom, kde môžete pestovať trávu alebo kvety! Zdá sa, že to ilustruje tradíciu veľkých miest pestovať zelené štvorce uprostred betónu. Nový dych pre bitúmenový farebný dizajn! Všimnite si, že tento zelený výber môže byť nahradený pieskom pre tých, ktorí dávajú prednosť predĺženiu prímorskej atmosféry, alebo sviečkami na večery s milencami, rodinou alebo priateľmi.

Mestská novinka

Ak to má trochu prirodzenú stránku, zelený konferenčný stolík sa nezbaví „pôdneho“ vzhľadu. Minimalistický dizajn, čisté línie, minerálna farba, surová, ťažká, pevná a impozantná štruktúra: konkrétny trend zostáva jeho hlavnou silou charakteru. Pre milovníkov mestskej a priemyselnej atmosféry to zvýši váš interiér! Prečo nie, iné kusy nábytku (stôl, stolička, televízny stojan, lampa, úložná kocka atď.) Zo 100% betónovej zbierky v Rendez vous déco. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke: www.rendezvousdeco.com