Vzorované vankúše na rozjasnenie pohovky

Vzorované vankúše na rozjasnenie pohovky

Pohovka, ktorá v plnej miere plní svoju úlohu, je pohovka, ktorá na prvý pohľad vyzerá príjemne a prinúti vás sa usadiť. A čo robí pohovku príjemnou? Je to samozrejme pohodlný aspekt vankúšov, na ktorých sa chystáte sedieť, ale aj celkový vzhľad pohovky pekne oblečený malými veľmi dekoratívnymi vankúšmi.

Retro vzory

Na gauči so vzorovanými vankúšmi nie je nič menšie ako ozdobný dotyk, ktorý ju rozjasní a zahreje. Ale aké motívy? To viem retro vzory sú veľmi módne , Malý a veľký hrášok určite dodajú vašej pohovke trochu fantázie. Ak je to celkom neutrálna farba, môžete si s ňou zahrať šesťdesiate alebo sedemdesiate roky : prečo sa neodvažujete pár excentrických vzorov, ako sú veľké farebné kvety alebo úplne psychedelické tvary?

Múdrejší vzory

Ak máte radi múdrejší vzory, stavte na Škandinávsky trend čo klesá veľmi geometrické vzory ale tiež veľmi pestrý , za grafickejšiu, ale rovnako veselú pohovku! V závislosti od dekorácie vašej obývačky si samozrejme vyberiete vzory, ktoré najlepšie vyhovujú: arabesky pre skôr barokového alebo orientálneho ducha, vzory voľnosti pre romantickejšiu výzdobu alebo vtáky a lístie pre veľmi prirodzenú atmosféru. ! Dizajnové nápady, fotografie a rady okolo pohovky: Ako si vybrať pohovku, chyby, ktorým sa treba vyhnúť, výber vankúšov a ako udržať pohovku v tkanine alebo koži.

  • Poradenstvo spoločnosti Clémence, odborníka na dizajn interiéru


  • Pokiaľ ide o vankúše, zahrajte si originalitu s materiálmi, ako je vlna, kožušina, na zahriatie vašej miestnosti, kvetinovými alebo geometrickými vzormi, ktoré prebudia vašu výzdobu.