Aké dôvody si vybrať pre túto izbu?

Aké dôvody si vybrať pre túto izbu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete pridať vzory do svojej izby, máte dve možnosti: buď sa rozhodnete ozdobiť svoje steny tapetou av tomto prípade si budete musieť vybrať posteľnú bielizeň a pomerne triezvy nábytok, alebo sa rozhodnete pre jednoduché steny a potom si môžete zahrať so vzormi na posteľnej bielizni, obrázkami a nálepkami. Zostáva len výber z populárnych vzorov, aby bola miestnosť aktuálna.

Návrat romantickej výzdoby

V roku 2012 si trúfame ukázať svoje pocity a ducha modrej kvety. Priamo inšpirované anglickou dekoráciou sú romantické kvetinové vzory aktualizované, či už na tapete, záclonách alebo posteľnej bielizni. Pre viac dobrodružných môžete dokonca kombinovať niekoľko výtlačkov do skutočnej anglickej chaty. V rovnakom duchu, ale viac v jemných odtieňoch, sa aj tlač puntíkovaná vrátila do platnosti. Rozjasní vašu izbu pomocou niekoľkých vankúšov alebo na záclony.

Urban dekor stále v centre pozornosti

Pretože je vhodný pre mužský aj ženský vesmír, v spálni je vždy žiadaný mestský dekor. Môže odkazovať na mesto ako na čelo New Yorku od spoločnosti La Redoute alebo na mestský nábytok ako na nálepky stojacich lamp (v Decoretto).

Etnická výzdoba v spálni

Sotva sa objavujúce etnické motívy je stále ťažké nájsť, ale majú svetlú budúcnosť. Cik-cak, krokve a trojuholníky sú etnické vzorce, ktoré si najľahšie nájdu svoje miesto vo vašej izbe, o čom svedčí pokrývka zigzagovej pokrývky u Urban Outfitters alebo aztécka inšpirovaná opona v La Redoute.


Komentáre:

 1. Kuno

  Matchless theme, it is interesting to me :)

 2. Connal

  Rarely. We can say, this exception :)

 3. Adonis

  kullll...

 4. Samushura

  Závidím tým, ktorí si to pozreli až do konca.

 5. Andriel

  It's time to get down to your mind. It's time to come to your senses.

 6. Merisar

  Plne zdieľam jej názor. V tomto nič nie je a myslím si, že je to veľmi dobrý nápad. Súhlasím s tebou.Napíšte správu