Nápady a tipy na skladovanie pod schodmi

Nápady a tipy na skladovanie pod schodmi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Schodisko ponúka značné úložné priestory, ktoré nie sú vždy ľahko použiteľné. Tesný a niekedy ťažko dosiahnuteľný priestor, ktorý je k dispozícii pod schodmi, má veľa prekvapení, ak ho plánujete inteligentne a prakticky. Vysvetlenie.

Usporiadať skrine

Dnes sú na mieru vyrobené skrinky a skrinky prispôsobené formátu schodov. Niektoré hlavné značky (Lapeyre, Leroy Merlin, atď.) Sa špecializujú na tento výklenok a ponúkajú riešenia zodpovedajúce vášmu interiéru. V kľúči, šatni, posuvných boxoch alebo skrini, je veľmi praktické skryť a uložiť maximálne množstvo predmetov a oblečenia. Ak si nemôžete dovoliť vyrábať na mieru, vytvorte si vlastný šatník pomocou koľajnice na šaty a rôznych úložných modulov a všetko skryte peknou oponou!

Vytvorte si knižnicu alebo kanceláriu

Ak sa rozhodnete nainštalovať knižnicu pod schodisko, zvážte zarovnanie políc s krokmi a vytvorte tak kontinuitu v riadkoch. Môžete sa tiež zabaviť tak, že na seba umiestnite niekoľko polí na seba a vytvoríte tak originálnu grafickú kompozíciu pre svoju knižnicu, ktorá zabezpečí efekt „tetris“ vo vašom priestore na čítanie pod schodmi! Pre tých, ktorí nemajú dostatok miesta na prácu, môže byť riešením zváženie zriadenia kancelárie pod schodmi. Vyberte si model šetriaci priestor, ktorý visí na policiach.


Komentáre:

  1. Macrae

    Teda, dovolíš si chybu. Ponúkam sa na diskusiu. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

  2. Granger

    One god knows!

  3. Denzil

    Gratulujem, vaša myšlienka sa hodíNapíšte správu