Komentáre

Nezvyčajné: hudobné vankúše

Nezvyčajné: hudobné vankúše

Dobrá správa pre všetkých milovníkov hudby, hudobné vankúše už nie sú vyhradené pre deti. Veľmi dekoratívne a úplne trendy modely v sebe skrývajú malé tajomstvo: hudobnú skrinku. Ďalšia neobvyklá revolúcia, hudobné vankúše, ktoré sa inštalujú do vašej postele, vám umožňujú pripojiť vaše MP3 a zaspať pri hudbe. Ohromujúca! Dostaneme jeden alebo druhý bez ďalšieho omeškania.

Keď sa stretnú dekorácie a nezvyčajné

Skutočne obľúbený hudobný vankúš predstavený hudobnou skrinkou Mellipou. Vitamínové farby, trendy vzory, neváhajte a na chvíľu ich inštalujte do obývacej izby alebo do spálne. Okrem toho, že sú veľmi dekoratívne, skrývajú malú hudobnú skrinku. Potiahnutím cievky (absolútne diskrétne) objavíte jeden z 15 dostupných zásahov. La Vie en Rose od Edith Piaf alebo Thriller od Michaela Jacksona ... niečo, čo poteší tých najmenších, ale hlavne tých veľkých!

Chceme hudobný vankúš!

Pravdepodobne ste už zaspali v posteli, slúchadlá sú stále na ušiach. A keď sa zobudíte, katastrofa, budete niesť stopy, a to pre veľkú časť dňa. No, je po všetkom! Hudobný vankúš je teraz vaším novým spojencom, ktorý zaspáva v hudbe. Konektor jack vám umožní pripojiť váš MP3 prehrávač a hudba sa streamuje priamo do vankúša. Jej malý doplnok? Je to úplne nepočuteľné pre vášho spoločníka v posteli. Prax nie? Naše praktické dekoratívne videá