Články

Slnečnicová žltá dekoratívna paleta

Slnečnicová žltá dekoratívna paleta

Požičaná z polí slnečnice videných na dovolenkovej ceste, žltá farba urobila svoju hviezdu v dekoratívnom políčku na konci leta. Bod na tomto odtieni je vždy orientovaný na slnko, vďaka ktorému je dom žiarivý aj po prekrásnych dňoch.

V kuchyni, v obývacej izbe

Teplá farba, slnečnicová žltá sa obzvlášť cení v kuchyni alebo v obývacej izbe, vlajkových kusoch teplej atmosféry, v ktorej sú stredobodom pozornosti zdieľanie a útulnosť. Obývacia izba je v skutočnosti priestor, v ktorom dostanete svoju rodinu a priateľov, v kuchyni je miesto, kde varíte jedlá pre niekoľko, ale stále viac a viac, priestor otvorený do obývacej izby a kombinujúci dvojité kuchyňa a jedáleň. Aké dobré dôvody ich rozžiariť pomocou žltého dekoru, úplného vzhľadu alebo malými dotykmi, na stene alebo nejakom ozdobnom doplnku alebo oboje!

V dospievajúcej spálni

Ďalší vesmír domu, ktorý tlmí žltú farbu? To dospievajúcich! Tento odtieň, skvelí fanúšikov popových alebo mestských štýlov, v ideálnom prípade zvyšuje dekor ich spálne alebo kúpeľne, ak ju má. Je to pekná tvár ukrytá pred ich vzpurnou stránkou! Užitočné informácie: slnečnicová žltá ideálne s odtieňom jablkovej zelene, ktorý zvýrazňuje túžbu po populárnom postoji (50% žltá, 50% zelená), zatiaľ čo v priemyselnej / mestskej atmosfére sa používa v malom rozsahu dávku. Napríklad pruh vystopovaný na zemi ideálne prebudí veľmi sivú dekoráciu, sprevádzanú prečo nie, s niektorými jasne červenými tónmi. Podpora dopravných a stavebných značiek!