Krátko

Prešívaná prikrývka na stenách!

Prešívaná prikrývka na stenách!

Ak máte radi prikrývku na nábytku Chesterfield, je pravdepodobné, že sa vám bude páčiť aj na stenách vášho domu. A áno, efekt prikrývky zachytáva tapetu, aby našim stenám poskytol veľmi vrelú úľavu.

Zdobiaca hviezda capiton

Ak sa capiton prvýkrát vrátil k koženému nábytku, teraz je k dispozícii na tapetách a nálepkách na stenu, čím v našich interiéroch vytvára veľmi dekoratívny efekt trompe l'oeil. Potom bude ideálne sublimovať dvere alebo priamo na časť steny. Povrch steny potom získa reliéf a vďaka koženému efektu prešívanej prikrývky vyzerá mäkko a teplo. Je to bezpečná stávka na zahriatie interiéru.

Vyberte si svoj štýl

Na strane štýlu by ste mali vedieť, že prikrývka môže vytvárať rôzne atmosféry. Môžete teda dať miestnosti veľmi okúzľujúci štýl tým, že vsadíte na ružovú, červenú alebo čiernu kapitulu, ale v obývacej izbe bude možné vytvoriť veľmi mužskú atmosféru s hnedou, béžovou alebo čiernou tapetou. A pre divadelný štýl bude potrebné staviť na červeného kapitána, ktorý bude pripomínať farbu záclon divadiel. Neváhajte dokončiť výzdobu krásnou koženou pohovkou Chesterfield alebo vsadiť na ozdobné doplnky, ktoré zachytávajú tento trend, ako sú poufy, čelné dosky alebo stoličky vďaka digitálnej tlači.