Komentáre

Ropucha kreslo: pôvodné sedadlo

Ropucha kreslo: pôvodné sedadlo

Malé ropuchové kreslo so svojou guľatosťou a štýlovým nábytkovým duchom prechádza cez veky. Od svojho narodenia v 19. storočí pod vedením Louisa Phillipea sa príliš nezmenil. Zistili sme, že je čalúnená, s nohami pokrytými golierom alebo holým, v zamatovej alebo ľanovej bielizni a vždy si to vážime pre svoju „kompaktnú“ nábytkovú stranu, ktorá sa vtláča do najmenších miestností. Vo svojich verziách 21. storočia je praktickejšia u koliesok, zdobí sa novými materiálmi a predovšetkým sa odváža zafarbiť, niekedy veľmi honosné! Kde teda nájsť ropucha dnes? Za akú cenu? V akých štýloch a materiáloch? Postupujte podľa pokynov!

Aký štýl má moja ropucha?

Táto historická stolička splýva so všetkými štýlmi. Nájdete ho vo verzii „vidiecky dom“ pod značkou Comptoir de Famille (499 EUR). Zakryté červenou ginghamskou tkaninou ju môžete koordinovať s kvetinovými vzormi, aby ste hrali na kontrastoch, ale aj s plátnovými a béžovými farbami. Ropucha tiež prijíma barokový vzduch so zlatými modelmi a pokrytý červeným zamatom. Dizajnér kresiel Red Rose ponúka predovšetkým model Moulin Rouge. Ropucha nájdete aj na diaľku predávajúceho špecialistu La Redoute, s moderným modelom dostupným v plátne za 219 eur. Ropucha je k dispozícii v takmer nekonečných farbách! Lila, oranžová, anízovo zelená, ružová, fuchsie, sivá, červená, modrá, slonovinová, čierna, veľká, hnedá, taupe, baklažán, žltá ... Prejdite na stránku openenville.fr alebo na značku Hanjel.

Aké materiály?

Z materiálového hľadiska sa často vyskytuje zamat, moderný a pohodlný. V Zenne nájdete obliečky vrátane prešmykovaného modelu s mierne zakrivenou čalúnutou vôňou chrbta, ktorého okraje sedla sú potiahnuté. Pre milovníkov dizajnu je ropucha tiež oblečená z ocele, ktorá kombinuje štýl a modernosť. A keďže existuje niečo pre každého, existuje aj kožená verzia kresla!