Anne de Solène prehodnocuje svoje klasiky

Anne de Solène prehodnocuje svoje klasiky

Posteľné prádlo, ktoré si predstavila Anne de Solène, má tento jedinečný malý je-ne-sais-quoi, ktorý definuje nadčasové výrobky, výrobky, ktoré sa prenášajú z generácie na generáciu a ktoré nikdy nevychádzajú z módy. Kombináciou kvality bielizne Vosges s modernosťou výtlačkov má každý model domu svieži a aktuálny nádych, vďaka ktorému je jeho úspech desaťročia!

História Vosges

Značka Anne de Solène, založená v roku 1968 pánom Baronom Ristonom a jeho manželkou, je po mene neter Barona Anne de Solage stále zárukou kvality vo svete bielizne pre domácnosť. Šesťhranná značka investuje do vesmíru spálne a kúpeľne s cieľom ponúknuť kompletnú kľúčenku od vankúša po posteľnú bielizeň, župan a froté uteráky. V roku 1996 kúpila Anne de Solène skupina Hacot a Colombier, jedna z európskych lídrov v oblasti posteľnej bielizne v maloobchode. Skupina Hacot et Colombier, ktorej história siaha viac ako 150 rokov, je predovšetkým zdrojom investícií a trvalej podpory rozvoja entity Anne de Solène. Továreň na výrobu bielizne bola založená už od jej vzniku v pohorí Vosges, ktoré je hlavným francúzskym miestom na výrobu bielizne pre domácnosť! Továreň sa vo svojich počiatkoch postupne tešila na výrobu bielizne pre domácnosť, a to najmä vďaka plánu obnovy po druhej svetovej vojne. Dnes je to pýcha značky, pre ktorú kreativita, kvalita a excelentnosť zostávajú základnými.

Vycibrený a romantický rad

Anne de Solène si vybrala jednoduchosť ako spoločnú niť svojich zbierok. Jeho modely sú napriek tomu prepracované a všetky majú dokonalý povrch. Kvetinové výtlačky, sloboda, plátno Jouy, mozaika, hrach ... Obliečky Anne de Solène sú súčasťou veľmi sviežeho a ženského videnia, jemnými farbami obracajú miestnosť šťastím. Pre svoju kolekciu jeseň / zima 2012 - 2013 si značka predstavila 5 nových modelov s kvetinovými vzormi, ktoré evokujú zdokonalenie anglických interiérov. Nezabudnite tiež, že nové výtlačky s pixelovými vzormi a výtlačky s kovovými efektmi ponúkajú modernejšiu atmosféru. Pre milovníkov jedinečných modelov ponúka Anne de Solène vysoko kvalitné percale na mieru, bez ohľadu na štýl a veľkosť podstielky. Nechajte sa zvádzať všetkými novinkami na www.anne-de-solene.com.