Články

Ako založiť kanceláriu v inej miestnosti?

Ako založiť kanceláriu v inej miestnosti?

V našich apartmánoch často dochádza priestor, a preto je ťažké venovať celú kanceláriu kancelárii. Bez nich sa však nedá robiť! ponúka tipy a triky na inštaláciu vašej kancelárie v inej miestnosti, ako je obývacia izba, spálňa alebo vchod.

Vyberte si izbu, v ktorej bude umiestnená kancelária

V prvom rade je dôležité vybrať si miestnosť, v ktorej budú umiestnené vaše kancelárske priestory. Ak to chcete urobiť, začnite tým, že si položíte správne otázky: aká je najpriestornejšia izba, potrebujem ticho, aby som mohol pracovať, aký priestor bude pre kanceláriu pohodlný? Vaše odpovede by vás mali poučiť o ideálnom mieste. Ak potrebujete pokoj a pri vchode máte dostatok priestoru, vyberte tento priestor. Ak dávate prednosť práci a zároveň sa podieľate na rodinnom živote, bude obývacia izba ideálna. Nakoniec, ak skutočne potrebujete samostatný priestor, spálňa bude pravdepodobne tým najvhodnejším miestom na sústredenie.

Ako vytvoriť kancelársky priestor?

Ak chcete vytvoriť svoje kancelárske priestory v inej miestnosti, ako je obývačka, spálňa alebo vchod, budete musieť nájsť tú správnu rovnováhu. Ide o oddelenie kancelárskych priestorov bez orezania prvej miestnosti od pôvodných priestorov. Vo vchode , bude absolútne nevyhnutné zabezpečiť, aby úrad nezakrýval priechod. Ideálne je potom ho umiestniť do výklenku alebo do rohu a vytvoriť tak vyhradený priestor. V tejto konfigurácii si môžete zvoliť pracovný stôl, ktorý sa uzavrie ako sekretárka, aby pri práci nepracoval žiadny papier, a aby ste zabránili v práci. Pokiaľ ide o dekoráciu, vstup je často tmavší ako ostatné miestnosti a budete musieť premýšľať o umiestnení veľmi dobrého osvetlenia na stôl. V obývacej izbe , budete si musieť udržiavať pracovnú atmosféru v priestore, ktorý je zvyčajne venovaný spoločenskému duchu a často v televízii. V takom prípade umiestnite stôl čo najďalej od televízora, aby ste minimalizovali šum. Ak sa chcete izolovať, môžete si zvoliť otvorenú knižnicu, ktorá oddeľuje priestor bez toho, aby ste sa uzamkli, alebo obrazovku, ktorá sa podľa vašich potrieb dá zatvoriť a otvoriť. Priestor môžete definovať aj pomocou dekorácie, napríklad stávkou na inú farbu farby alebo na pás tapety, ktorý zhmotní váš priestor. V spálni , je to opak oproti obývacej izbe, pretože je to kancelária, ktorá by tentoraz nemala príliš zasahovať do spálne, aby nenarušovala spánok. V tomto prípade sa odporúča oddeliť medzeru obrazovkou alebo japonskými panelmi tak, aby každý priestor mal svoju funkciu. Bude dobré maľovať celú miestnosť v dosť jemnej farbe, ako je modrá, ktorá nebude brániť vašej koncentrácii ani spánku. Naplánujte si kancelárske úložisko, aby vaše papiere neprekážali vo vašej pracovnej ploche a po odchode z kancelárie sa môžete odhlásiť.