Nízka cena: pohovka do obývacej izby

Nízka cena: pohovka do obývacej izby

Na vylepšenie obývacej izby o niekoľko ďalších miest na sedenie alebo dokonca na vytvorenie uvoľneného priestoru, ktorý nahradí tradičnú pohovku, vás pútavosť upúta! Ľahko sa pohybuje, veľmi dekoratívny a za nízke ceny.

Rôzne poufs

Mali by ste vedieť, že existujú dva štýly poufs. Prvým z nich je nízka pohovka, ktorá sa dá použiť na sedenie bez operadla, ako aj na predĺženie nôh, keď sú nainštalované na pohovke. K dispozícii je tiež hruška v tvare hrušky inšpirovaná Zanottovým tabakom, ktorá obsahuje malé polystyrénové guľôčky, ktoré sledujú všetky vaše pohyby. Od roku 1968 miluje celá generácia pohodlne sedieť v beanbagoch, aby sa mohla voľne pohybovať. A dnes je v našich interiéroch stále rovnako úspešná! Inštalácia puzdier v obývacej izbe môže tiež vylepšiť jej dekoráciu a poskytnúť ďalšie sedenie za ceny, ktoré sú oveľa atraktívnejšie ako ceny kresla alebo kresla. Môžete ich teda použiť na to, aby si všetci sedeli okolo konferenčného stolíka, ale tiež si v obývacej izbe vytvorili čítací alebo televízny kút.

Osmanský pre každý štýl

Nájdete veľa modelov vo veľmi odlišných farbách, ktoré sa prispôsobia vášmu štýlu: šedá pre dizajnérsky interiér, červená pre popový interiér ... Všimnite si, že existujú aj obaly so vzormi s kvetmi alebo nápismi a dokonca aj Budovy v New Yorku. Nakoniec, ak chcete, aby sa vaše puzdrá prispôsobili vašim potrebám, môžete sa tiež rozhodnúť pre modely, ktoré sa dajú nainštalovať aj vonku. Budú vás sprevádzať za záhradným nábytkom! Objavte náš výber vreciek na fazuľa za nízke ceny: