Podrobne

Farebný kód tutti frutti

Farebný kód tutti frutti

Mango zmrzlina, gazpacho z červeného ovocia, smoothie pomaranč / kivi: v lete sú farby, ktoré vedú tanec, ovocné! Rozlúštenie tejto čerstvej a na vitamíny bohatej farebnej schémy.

Citrónová žltá

V kuchyni sme zriedka nikdy do receptúry nevložili viac ako jednu citrónovú kôru. Vo výzdobe je to rovnaké! Citrónovo žltá, páči sa nám to v malých dávkach - na váze, na vankúši, na závoji - aby sme prebudili dobrú náladu miestnosti. A ak ste skutočne fanúšikom tejto farby, môžete s ňou vždy prelakovať dvere alebo časť steny, aby ste ozdobu iskrili, ale nič viac!

Papája oranžová

Marhule, nektárinky, papáje a melóny majú spoločné svetlo v palete „ovocná oranžová“. Čo majú tieto odtiene ani príliš svetlé, ani príliš tonické? Prineste do interiéru dynamiku a mäkkosť. Ideálne šťastné médium! Vedieť, že sú obzvlášť populárne v kuchyni a jedálni, pretože by mali schopnosť chcieť našu chuť k jedlu ...

Čerešňovo červená

Leto bez čerešní už nie je leto. Ale vo dekorácii používame jej tmavo červenú farbu opatrne. Tento odtieň je vhodnejší pre dekoratívne doplnky ako celkový pohľad na riziko stmavenia miestnosti, napriek tomu má odvážnosť dodať domu charakter a očarujúcu stránku. Ak chcete uspieť v stávke, musíte ju stále spájať so svetlejšími a jasnejšími farbami, ako je biela alebo svetloružová.

Malinová ružová

Farba lepkavej, malinovo ružovej farby sa prejavuje rovnako v kuchyni ako v spálňach dievčat a vo všeobecnosti zasahuje do každej miestnosti, ktorá chce stelesniť ženský vesmír. Jeho kľúčové slová sú sviežosť a veselosť: ideálna kombinácia pre tých, ktorí vidia život v ružovej farbe!

Kivi zelené

Toniková a krehká, kivi zelená, podobne ako citrónová žltá, posilňuje a prebúdza zmysly nášho domova. Tiež sa prednostne volí na doplnky (riad, stolové podložky, lampu, koberec ...) ako na veľký nábytok a skôr na stenu ako na 4 fasádach miestnosti.