Články

Dekorácia guľatiny

Dekorácia guľatiny

Pre niektorých je letné rýmovanie s klubom alebo hotelom na slnku, pre iných je to synonymum s cestovaním do zahraničia objavovať krajinu, kultúru, obyvateľstvo. Aj keď závislí od dobrodružstva, títo globetrotteri trávia časť roka vo Francúzsku, v menej exotickom prostredí ... pokiaľ slovo „batohom“ neprilne k pokožke rovnako ako k ich dekorácii!

Mapa sveta

Nič ako mapa sveta alebo suchozemská zemegule, aby sa v dome vniesla „úniková“ nálada a aby sa odhalila chuť vyslovená pre výlety jej obyvateľov. Väčšina svetov? Dnes je pre každého niečo: hodiny, tapety, retro kartografia alebo tlačené na textil, pre každého je niečo. Pokiaľ ide o pozemskú zemeguľu, bude to jasné, ak ju budete chcieť modernú a špičkovú, alebo vintage, ak ju chcete mať plnú autentickosti.

Cestovné kufre

Ďalším predmetom výberu, ktorý si uprednostňuje sága „dekorácia batohu“: cestovné kufre. Naskladané jeden na druhého v rohu jedálne, používané ako nočný stolík v spálni alebo ako konferenčný stolík v obývacej izbe, osadia len dobrodružný a tajomný dekor.

Pečiatkované objekty

Videli: vznik nového trendu v dekoratívnych vzoroch nazývaných „známky a pohľadnice“. Na nástenných plachtách alebo na pohovkových vankúšoch jasne odkazujú na zvyky, ktoré turisti majú počas cesty písať svojim blízkym ...

Plný predmetov a fotografií so suvenírmi

Keď ste mali možnosť cestovať po svete, nemôžete získať minulé spomienky. Preto neváhajte vystavovať knihy, predmety (sošky, umelecké diela, masky atď.) A fotografie priamo z druhej strany planéty.