Krátko

Náležitosti kuchyne, keď sa usadíte

Náležitosti kuchyne, keď sa usadíte

Je to deň veľkého pohybu a je to prvýkrát, čo budete chcieť prevziať kuchyňu len pre seba (alebo pre svoj pár)! Určite už máte nejaké veľmi užitočné pomôcky, ktoré vám dali, ale budete musieť investovať, aby táto časť bola funkčná veľmi rýchlo ... Tu je niekoľko spôsobov, ako vykopať, aby ste si na nič nezabudli!

Čo potrebujete variť

Ak chcete variť a dusiť niektoré dobré jedlá, bude potrebné veľa hrncov, panvíc a riadu na pečenie. A aj keď nie ste veľký kuchár, panvice budú pre vás veľmi užitočné na varenie cestovín, zatiaľ čo zvyšok ryže stále čaká v chladničke ... Niekoľko úložných boxov (ktoré v mikrovlnnej rúre alebo mrazničke) vám tiež pomôže pri ukladaní už uvarených jedál.

Riad a základné náčinie

Je čas oddávať sa a vybrať si každodenné taniere, príbory, misky, príbory a príbory. Takže stavte na ozdobné predmety, ktoré vylepšia vašu kuchyňu. Potreby všetkého druhu nájdu miesto vo vašom dekore, pokiaľ ich vyberiete dobre. Takže budete musieť (okrem iného) premýšľať o šalátových miskách, šľahačkách, šľahačoch, panvici, servírovacej lyžičke, cedníku, špachtľách, vývrtke, trivete, strúhadle, krájacej doske a kuchynských nožoch ... Niektoré z nich riad môže byť veľmi dizajnérsky a veľmi farebný, je len na vás, aký štýl chcete vytvoriť v kuchyni.

Minimálne domáce spotrebiče

Plánujte rozložiť svoje výdavky, pretože vybavenie domácimi spotrebičmi bude rýchlo drahšie, pokiaľ si musíte kúpiť chladničku, sporák a umývačku riadu. Okrem týchto veľkých investícií premýšľajte aj o raňajkách: kávovar, rýchlovarná kanvica a hriankovač. Aj tu sa môžete zabaviť s predmetmi s veľmi módnym vzhľadom!

Nezabudnite na bielizeň!

Čajové utierky, uteráky, chňapky vám budú pri varení skvele slúžiť. Spojte ich s farbami vašej kuchyne, aby ste dosiahli úspešnú dekoračnú atmosféru!