Komentáre

Trend: fialová je inštalovaná v celom dome

Trend: fialová je inštalovaná v celom dome

Radiant Orchid (fialová s odtieňmi ružovej), ktorá bola navrhnutá farbou 2014 od Pantone, nie je iba fialová, ktorá má tento rok v našom dekore malý efekt. Steny obývacej izby, spálne a dokonca aj vchod sú zdobené tmavými a sofistikovanými odtieňmi. Posteľná bielizeň pre domácnosť so svetlými purpurami v holej verzii alebo so vzormi. Ak ste ho ešte neprivedli domov, je na čase urobiť mu priestor.

Zafarbí steny

Fialové na stenách, milujeme ju pre vitalitu, ktorú prináša do miestnosti, kde si trúfate. Napríklad v príspevku je skvelou farbou vytvoriť kokon intimity a sofistikovanosti. Vyberáme to skôr v tmavých odtieňoch, ktoré dávajú najúspešnejší efekt s bielymi povrchovými úpravami. V obývacej izbe av spálni prináša skutočný dych sviežosti a útulnú atmosféru. Milujeme to!

Fotografie: Dulux Valentine

Fialová uchopí posteľnú bielizeň

S príchodom jari, naša krajina túži po kvete a to sa odráža vo výbere bielizne, ktorú vyberieme pre náš interiér. V spálni otvárame fialové dvere dokorán s peknou pokrývkou. Trochu navyše: vsaďte na obliečky na vankúše tmavším alebo svetlejším tónom, aby ste kontrastovali a dávali hlasitosť. Môžete tiež zvoliť, aby boli jarné vzory, ako sú malé kvety alebo viac grafických tvarov, úplne v trende.

Foto kredity: 3 Suisses

A čo celkový vzhľad?

Ak sa chcete rozhodnúť pre celkový fialový vzhľad, neodvažujte sa v žiadnej miestnosti. Spálňa bude najvhodnejšou miestnosťou, ale dajte pozor, aby ste ju nezneužili. Predovšetkým stavte na rôzne tóny, aby ste predišli preťaženému efektu. Svetlé steny, tmavá posteľná bielizeň a dve malé kvety vo váze dotvárajú dojem.
Fotografický kredit: Dulux Valentine Naše praktické videá pre domácich majstrov