Články

Zamerajte sa na tkaný vinyl

Zamerajte sa na tkaný vinyl

Tkaný vinyl má estetický, odolný a ľahko udržiavateľný povrch a má všetko čo zviesť! Materiál s mnohými vlastnosťami, ktorý sa teší vo všetkých izbách domu.

Čo je tkaný vinyl?

Je to manželstvo praktickosti a jemnosti. Vinyl, ktorého odolnosť a ľahká údržba sa v priebehu rokov do značnej miery preukázali, sa občas vyhýbal nedostatku estetiky. Kombináciou technológie tkania a výroby si teraz výrobcovia môžu ponechať všetky svoje technické vlastnosti a eleganciu. Pocit textilu na dotyk a výhody vinylu.

Špičková technológia

Tento proces zahŕňa tkanie vinylu, plastu, ktorý sa skladá zo solí a ropných derivátov, ku ktorým sa pridáva polyester, rovnako ako pri konvenčných tkaninách alebo kobercoch. Materiál sa potom zahreje na vysokú teplotu, aby sa dosiahol optimálny odpor.

Kvality na náhradné

Ak jeho módny a dizajnový duch priťahuje čoraz viac svet dekorácie, tkaný vinyl sa tiež považuje za ocenený za jeho vlastnosti. A je ich veľa! Po prvé, vinyl je známy svojou ľahkosťou inštalácie, ktorá vyžaduje malú alebo žiadnu znalosť predmetu, a preto je prístupná pre všetkých. Ďalšou vynikajúcou kvalitou je bezpochyby jej legendárny odpor, ktorý jej priniesol kopček do miestností s veľkými priechodmi, ako je obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa alebo dokonca predsieň. Miestnosti, v ktorých bude žiariť svojimi protišmykovými, hnilobe a vode odolnými vlastnosťami. Nakoniec sa dá ľahko vyčistiť, stačí trochu vody pridanej s čistiacim prostriedkom na obnovenie lesku.

Od podlahy po strop

Vyhradené pre podlahové krytiny, PVC stúpa tkaným vinylom. Pokiaľ je materiál stále veľmi uznávaný na pokrytie povrchov, používa sa tiež na výrobu stolových rohoží, ale tiež na výrobu textílií, pohyblivých záclon, ako napríklad japonských panelov. Tkaný vinyl, pružný a tenký, nepresahuje hrúbku 3 mm, tiež poteší svojím vzhľadom, ktorý pripomína vzhľad textilu. Plne hrá mimikrovú kartu tým, že sa zdobí farbami a vzormi, ako sú jemné pruhy alebo krokve. Inovatívny materiál, ktorý vytvára prekvapenie a predstavuje veľmi dizajnérsky interiér.

Ideálne pre alergikov

Antistatický tkaný vinyl je tiež riešením pre alergikov. V skutočnosti materiál nezachováva prach, vývoj roztočov je obmedzený.