Štýlový dekor s citrónovou žltou!

Štýlový dekor s citrónovou žltou!

Je to farba slnka a veselosti! Ak chcete dať svojmu interiéru svieži a živý dotyk, osvojte si citrónovo žltú farbu a ponorte svoje izby do sviežosti!

Prečo citrónová žltá?

Pretože ju okamžite spájame s letom, s radosťou a dynamikou! Teplý, jasný, pôsobí dojmom čerstvosti a vyvoláva dobrý humor. Je to tiež populárna farba na zvýraznenie vášho nábytku a interiéru.

Pozrite sa na život v citrónovej žltej!

Citrónová žltá, ktorá sa predtým používa na dekoráciu stien, sa silne vracia. Ideálne na dierovanie do vašej kúpeľne a zabudnutie na vaše smutné prebudenie. Jeho zamotaná a chamtivá strana je príjemná v kuchyni a jej moderný duch robí zázraky v obývacej izbe. Žltá je tiež ideálna na prebudenie temnej miestnosti, ako je chodba alebo vchod. Túto farbu si môžete vybrať aj pre svoju izbu, ak ju zatienite, pretože to nemusí byť kompatibilné so spánkom. Skombinujte ho s odtieňmi ako biela, perleťová alebo hnedá.

Mimochodom citrónová žltá!

Ak vás vystraší myšlienka žltého interiéru, prineste farbu malými dotykmi pomocou príslušenstva: hodí, vankúše a ozdobné predmety do obývacej izby; riad, spotrebiče, skrinky, stoličky v kuchyni.