Priblížte úložisko Pop Up

Priblížte úložisko Pop Up


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu je veľmi zvláštny termín pre túto novú generáciu úložných priestorov! Vyskakovacie úložné priestory sa vďaka pružným plastovým tyčiam a pružným stenám odohrávajú v jiffy, aby sa premenili na kôš špinavého prádla, hračky na hrudi alebo organizér na topánky. Tieto inteligentné úložné jednotky majú spôsob a spôsob prispôsobenia maximálneho objemu po rozložení, pričom pri stlačení v pôvodnom obale zaberajú minimum miesta.

Ideálne úložisko pre deti

Pop-up úložisko bolo určené predovšetkým pre deti. Niektoré modely, ktoré sú hravé a farebné, nabádajú našich najmenších, aby na konci dňa vkĺzli do všetkých svojich hračiek. Vďaka svojim vtipným tvarom (Ikea, Prebudenie a hry ...), flexibilnému materiálu a magickým výtlačkom sa tieto veľké koše dokonale hodia do detských izieb, na uloženie voľne vypchatých zvierat a rôznych hračiek.

Variant pre celý dom

Koncepcia vyskakovacieho okna bola prispôsobená ostatným úložným príslušenstvám, ktoré sú vhodnejšie pre zvyšok domu. Teraz existujú polotuhé krabičky, ktoré môžete zložiť sami (Reisenthel), koše s priehradkami na topánky, skĺznuť pod posteľ, skladacie vaky (La Redoute) bez zabudnutia na „medvedíky“. „(koncept medvedíka v Perigote, niekoľko farieb v limitovanej edícii, ktorú nájdete na www.perigot.fr). Všetky tieto samoskladacie sklady budú preferované pre malé oblasti, kde ich kočovná strana umožňuje ich ľahké zloženie, premiestnenie a uskladnenie.Komentáre:

 1. Innis

  you have not been wrong

 2. Cullin

  I subscribe to all of the above. Let's discuss this issue.

 3. Mazubei

  Je pre mňa veľmi škoda, že vám nemôžem nič pomôcť. I hope, to you here will help. Nezúfajte.

 4. Taugal

  Pripájam sa k všetkým vyššie uvedeným. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 5. Leodegan

  Excuse, I can help nothing. But it is assured, that you will find the correct decision. Do not despair.Napíšte správu