Články

Dizajnové a vintage výlety

Dizajnové a vintage výlety

Haute Curiosité ponúka jedinečné kultúrne vyžitie, aby ste sa dozvedeli o trhu s umením, či už vo svete vintage módy alebo dizajnu. Návšteva základných miest, tipov a trikov aukcií, objavov období a štýlov. Všimnite si milovníkov dizajnu a ročníka, ktorí by si radi užili kultúrny pobyt pri bránach v Paríži!

Kňažka ročníka

Historický trend sa objavil za posledné tri roky a stále nadobúda na význame. Zároveň medzi obchodníkmi so starožitnosťami a v aukčných miestnostiach explodovalo hodnotenie dizajnu 20. storočia. Charlotte Meniaud, špecialistka na dekoratívne umenie XX. Storočia, vás pozýva navštíviť dobré miesta v dielňach s maximálnym počtom 6 osôb. Charlotte, absolventka dejín umenia a korunovaná za „vinobranie kňazku“ módnym webom My Little Paris, Charlotte sa zúčastňuje na verejných dražbách. Jeho skúsenosti v obchodných miestach sú cennou pomocou pre tých, ktorí chcú získať umelecké diela.

Objavovanie módnej módy

Určená pre milovníkov módy a jej vývoja za posledných sto rokov, táto prechádzka srdcom blšího trhu v Saint-Ouen odhaľuje najlepšie miesta na nájdenie vzácnych perál. Šaty Little Dior z 50. rokov, tašky Kelly, retro spodná bielizeň, je tu niečo pre každého a pre všetky rozpočty. Je to skutočná cesta v čase na neobvyklom a exotickom mieste, ktoré urobíte v spoločnosti Charlotte.

To najlepšie z dizajnu

Carré Rive Gauche bol pre milovníkov umenia a profesionálov vždy neprípustným miestom. Teraz má najvyššiu hustotu obchodov so starožitnosťami a umeleckých galérií na svete. Prejdete sa tam, aby ste objavili dizajn od 30. rokov po súčasnosť prostredníctvom najlepších adries a najpokročilejších hráčov na tomto veľmi špecifickom trhu so starožitnosťami. Objavíte tak vývoj dizajnu, ako aj skutočné tipy od kupujúcich, aby ste sa umiestnili ako skutočný profesionál pre vintage design. Upozorňujeme, že na umeleckom trhu môžete začať aj súkromnou lekciou v hoteli Drouot, aby ste sa na aukciách stali bezkonkurenčnými. Spočítajte 49 eur na návštevu v malej skupine 6 ľudí alebo 145 eur na pár. Prehliadky za posledné 2 hodiny. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.hautecuriosite.com