Aké farby by ste si mali zvoliť pre dekoráciu inšpirovanú sviatkami?

Aké farby by ste si mali zvoliť pre dekoráciu inšpirovanú sviatkami?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre dekoráciu na dovolenke si predstavte vesmír, ktorý vám najviac vyhovuje. Ideálne je zvoliť farby podľa vašich predstáv. Môžete tak vytvoriť letnú atmosféru po celý rok vo svojom interiéri. Pri mori, na vidieku alebo na horách si predstavte dekoráciu, ktorá vás prenesie do vysnívaného sveta bez opustenia domova.

Prímorská výzdoba

Omladzujte okolo jasných a osviežujúcich blues. Vo svojom interiéri nájdite svoje spomienky na dovolenku. Vyzdobená v modrej farbe zdobí vzhľad domu pri mori, podobne ako dom v piesku sa rozsvieti okolo indigových stien a nábytku naplaveného dreva. Zložte prímorský štýl okolo tohto ducha kabíny s dekoratívnymi prvkami v súlade s prostredím. Konferenčný stolík a zrkadlo sa vyznačujú štruktúrou vo bielenom naplavenom dreve, zatiaľ čo látka pre kreslo a pohovku kontrastuje s jeho živými modravými farbami. Komoda oblečená vo farbách oscilujúcich medzi modrou, zelenou a hnedou je sprevádzaná malými dekoratívnymi predmetmi obývanými týmto námorným vesmírom. Svetlé modré steny, azúrový koberec a prírodné sivé látky vtiahnu váš interiér do sveta kreativity medzi nebom a morom.

Interiér v znamení krajiny

Pre všetkých milovníkov zelene, veľkých priestorov a pokoja si v interiéri osvojte štýl vidieckeho domu. Znovu objavte sladký život v prírode. V odtieňoch zelenej a modrej sa vaša dekorácia zmení na skutočné útočisko mieru medzi inšpiráciou pre krajinu a útulným interiérom. Teplý a priateľský, duch vidieckeho domu zvádza svojimi jemnými tónmi a materiálmi. V jemnom a intenzívnom štýle vidíte život v zeleni. Nábytok získa farbu, aby dodal dekorácii energiu. Nábytok v tyrkysovej, šedej, modrej, anízovo zelenej alebo bielej farbe je predstavený v originálnych a krehkých farbách. Okolo krbu umiestnite kreslo v bielej bielizni, potom celý harmonizujte so stolom so starým vzhľadom vo vašej farbe: modrá, zelená alebo biela. Výzdoba krajiny je inšpirovaná prírodou, neváhajte ju pochváliť pozývaním kvetín na posteľnú bielizeň. Táto rustikálna nota zjemní váš interiér. Potom pridajte lavicu, pripomínajúcu nadčasový štýl včerajška. Jeho slonovinová farba a prírodná farba ľanu evokujú prírodu svojou jednoduchosťou.

"Domov, sladký domov" v horách

V duchu chaty, autentickej a tradičnej, predstavte si intímnu a vrelú atmosféru. V prípade nábytku je možné teplý materiál ako drevo dokonale kombinovať s farbami ako červená a biela. V odtieňoch červenej, zelenej alebo bielej, kozej kože alebo kožušiny pre kreslá a stoličky atmosféra chaty okamžite zahreje. Takže si zahrajte na asociáciách jasných farieb a materiálov, aby ste do svojho interiéru priniesli malú Megève.Komentáre:

 1. Celsus

  Naozaj, a ako som o tom predtým nepremýšľal

 2. Askook

  Excuse, that I interfere, but, in my opinion, this theme is not so actual.

 3. Tozragore

  Otázka vymazaná

 4. Abukcheech

  Niečo v tom je a myslím si, že je to dobrý nápad. Súhlasím s tebou.

 5. Cristoval

  Podľa mňa sa mýliš. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, vyriešime to.

 6. Rayder

  What words ... the phenomenal, magnificent ideaNapíšte správu