Podrobne

Toile de Jouy, stále trendy?

Toile de Jouy, stále trendy?

Staré plátno Jouy? Vôbec nie! Tento motív, ktorý sa narodil v 18. storočí a preberá vidiecke a romantické scény, v našich interiéroch silne vracia. Závesy, tapety, posteľná bielizeň a riad sa pozýva všade tradične alebo znovu. Preč sú obrazy babičky spálne v jej vidieckom dome, plátno Jouy má nový vzhľad. Tu je niekoľko nápadov a tipov na prispôsobenie vášmu súčasnému interiéru.

Posteľná bielizeň pre romantickú atmosféru

Toile de Jouy je v spálni milovaná, aby vytvorila autentickú a romantickú atmosféru. Preto ju prijímame do posteľnej bielizne a jej účinok je okamžitý: očaruje nás svojím retro aspektom. Červené, ružové, modré vzory si vyberte tie, ktoré najlepšie vyhovujú dekoru vašej oblasti na spanie. Málo rád, ktoré nemožno prehliadať: vyvarujte sa predávkovania. Nepokúšajte sa kombinovať tapetu a posteľnú bielizeň s rizikom, že miestnosť bude vyzerať príliš kýčovito.

Fotografie: Tradilinge / 3 Suisses

Na stenu

Nie je vždy ľahké odvážiť sa zavesiť závesy vo vnútri. Ľahká, ale nemenej dekoratívna možnosť: tapeta! Existuje mnoho z nich, ktoré zaberajú dary minulých rokov av mnohých farbách. Obľúbený pre modely s čiernymi vzormi, ktoré idú dokonale so skutočným interiérom. Obývacia izba, spálňa, vchod, stačí sa rozhodnúť, kam plánujete inštaláciu.
Fotoúver: cez farby

V kuchyni

Kuchyne v štýle country, budete radi, keď budete môcť do svojich toaletných stoličiek pridať dekorácie Toile de Jouy. Obzvlášť sa nám páčia červené alebo modré vzory, ktoré dotvárajú výzdobu stola.

Fotografie: Gien France / Múzeum obchody Naše praktické videá týkajúce sa záhradnej výzdoby