Informácie

Guzzini: variácie okolo farby

Guzzini: variácie okolo farby

Od riadu po malé spotrebiče a kuchynský riad Guzzini už 100 rokov posypáva farebným a veselým dizajnom v našich interiéroch. Talianska značka, ktorá neustále inovuje, pokiaľ ide o tvar a materiál, urobila z jej poslania uľahčenie každodenného života. Všetky výrobky uvedené v katalógu sú preto študované tak, aby sa používali každý deň a aby nezostali nábožensky uzavreté v rodinnom bufete. Späť na veľkú taliansku ságu.

Inovujte každý deň

Inovácia ako heslo? Toto je skutočne usmernenie, ktoré nasleduje Guzzini od svojho založenia v roku 1912 Enricom Guzzinim. Tento energický Talian využíva svoje skúsenosti v zahraničí na začatie podnikania s príslušenstvom z hovädzieho rohu po jeho návrate do Talianska. Budúca generácia sa zavádza uvedenie nových materiálov do katalógu Guzzini s úplne novým inovatívnym materiálom pre spoločnosť Plexiglas pre 40. roky 20. storočia. Od tohto obdobia sa spoločnosť bude zaujímať o nové materiály, čo bude znamenať zo svojich katalógov koncentrát avantgardných výrobkov. Akrylové tvarovanie, vstrekovanie pomocou plynu a nové plasty sa preto budú v priebehu rokov podieľať na výrobných procesoch. Tieto inovatívne techniky, ktoré sa pridajú k futuristickým líniám a revolúcii dvojfarebných objektov z plexiskla, rýchlo urobia z Guzzini základnú značku riadu.

Kombinujte užitočné a príjemné

Guzzinimu sa podarilo nájsť neuveriteľnú rovnicu, ktorá každý deň objavuje umenie pohostinnosti, šikovne kombinuje klasické a avantgardné materiály. Katalóg je rozdelený do niekoľkých skupín, v ktorých sa zostavujú malé domáce spotrebiče, rôzne nádoby pre domácnosť (sklo na zubné kefky, sušienky na cookies, stojan na časopisy atď.), Riad, kuchynské náčinie a riad. S jasnou preferenciou farby talianska značka uprednostňuje priehľadné a vitamínové predmety. Nakoniec nájdeme odolné a hravé výrobky, ktoré používame s každodenným potešením. Nič také ako vnesenie nádychu dynamiky do vašej mierne nevýraznej kuchyne.

Milostný príbeh s dizajnom

Guzzini vždy spolupracoval s dizajnérmi, ktorí sú od svojho vzniku prítomní na podpore spoločnosti v jej postupe do budúcnosti. K 100. výročiu značky sa dizajnéri Ora ïto a Carlo Colombo obliekli a predstavili si svoje kolekcie, ktoré svojimi materiálmi (najmä džínsy!) Inovujú viac ako inokedy a svojimi líniami. Krásna spolupráca, ktorá zaraďuje Guzzini medzi priekopníkov v dizajne riadu, kuchynského náčinia a malých domácich spotrebičov.