Video: transformujte cievku elektrického kábla na konferenčný stolík

Video: transformujte cievku elektrického kábla na konferenčný stolík

išiel na stretnutie s Doline Dritsasom, tvorcom prekypujúcim nápadmi kolektívnej Ebullition. Skutočný predajca farieb sa všetka práca Doline točí okolo odtieňov a farieb. Jej umelecký vesmír sa točí okolo skla a textilu, z ktorého pochádza z jej školenia o módnom dizajne. V súčasnosti vytvára sklenené gombíky na odevy, ale časť svojho času venuje realizácii dekoratívnych predmetov všetkého druhu. V tomto videu Doline vysvetľuje, ako potešila svojich hostí, keď transformovala cievku elektrického kábla na konferenčný stolík pokrytý mozaikou. Ideálny objekt pre aperitív s priateľmi, navyše estetický!

Čo potrebujete:

- cievka elektrického kábla - mozaikové kvety - veľké množstvo textilných galantérií (gombíky, cievky nití ...) - svorka na mozaiku - lepidlo na mozaiku - akrylová farba - cement na spájanie mozaiky

Vytvorte kvety

Najprv si musíte urobiť kvety. Vždy začnite srdcom, ktoré môže byť mozaikovým prvkom alebo jednoduchým tlačidlom. Potom pomocou klieští vytvorte svoje plátky. Pokúste sa zmeniť ich tvar, farbu a veľkosť.

Lepenie a maľovanie

Lepidlo naneste na cievku drôtu a nie na mozaikové prvky. Toto lepidlo je biele, ale neprepadá panike, po vyschnutí sa stane priehľadným. Položte svoje kvety na lepidlo a tiež sa pokúste kombinovať kvety rôznych farieb a tvarov. Neváhajte použiť pinzetu na najmenšie kúsky. Pretože lepidlo chvíľu schne, je možné kvety vymeniť niekoľko minút po nalepení. Pre estetickejší výsledok môžete na vnútorný a vonkajší okraj cievky elektrického kábla aplikovať kúsky tessery. Neváhajte kombinovať svoje mozaiky s prvkami galantérie. Na pokrytie všetkých povrchov cievky, ktoré neakceptujú mozaiku, použite akrylovú farbu. Najlepšie je zvoliť farbu, ktorá dobre ladí s odtieňmi kvetov. Keď skončíte, nechajte ho 24 hodín zaschnúť.

Cementový spoj

Pri výrobe cementu zmiešajte prášok a vodu v množstvách odporúčaných výrobcom. Odložte ju a prebytočnú látku odstráňte handrou. Nakoniec ho nechajte týždeň suchý od akéhokoľvek zdroja tepla. Teraz máte krásny nízkonákladový konferenčný stolík, ktorý vám umožní prijať svojich hostí počas pohodlného aperitívu. Môžete dokonca použiť otvory na kladenie kvetín alebo pohárov! Je zrejmé, že môžete vziať svoj dotyk originality, len to urobí tento konferenčný stolík osobnejším! Zistite viac! Ponorte sa s jeho rozhovorom o niečo viac do sveta Doline! Objavte kolektív Ebullition!