Video: Doprajte si bambusu napadnutého midges

Video: Doprajte si bambusu napadnutého midges


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka poradenstvu odborníkov z rastlinnej kliniky pochopte choroby vašich kvetov a naučte sa ich ošetrovať. Dnes je to bambusový strom, ktorý podlieha Frédéric Marque po žltnutí listov a prítomnosti stredných rastlín. Postupujte podľa jeho analýzy a odporúčaní na videu!

Otázka od používateľa

<< Bonjour, je possède des bambous qui sont placés sur mon balcon et dont certaines feuilles ont jauni. Des moucherons sont également apparus autour de la plante. Je me demande si c'est une problématique liée à l'arrosage…  >>

Pozrite si video

ID videa = "0" /

Vyšetrovanie a diagnostika

Keďže sú bambusy umiestnené na balkóne, boli určite nútení trpieť zimou, ktorá bola tento rok drsná. Žltnutie niektorých listov je normálnym prejavom citlivosti rastliny na chlad. A priori nie je dôvod na obavy z napájania, pretože je ovplyvnená iba časť lístia. Keby sa to týkalo frekvencie a množstva vody, všetky listy by zožltli. Čo sa týka stredných medveďov, jedná sa o malý hmyz, ktorý sa darí v pôde vďaka vlhkosti a teplu. Tieto však nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo pre rastlinu.

Niektoré odporúčania

Je dôležité si uvedomiť, že bambus je tráva, ale aj trvalá rastlina. Je preto úplne bežné, že každý rok stráca asi tretinu svojho lístia. A priori preto tento bambus nie je v zlom zdravotnom stave, iba obnovuje časť svojho lístia, ktorá počas zimy trpí najviac. Vy tiež položte svoje otázky na klinike rastlín! Dozviete sa tiež, ako sa starať o chorého bambusu.Komentáre:

 1. Daikasa

  Agree, very useful piece

 2. Jurn

  Vôbec nie.

 3. Shaun

  Slová sú väčšie!

 4. Mekus

  did not hear such

 5. Carmel

  Willingly I accept. Podľa môjho názoru je to skutočné, zúčastním sa diskusie. Spoločne môžeme prísť k správnej odpovedi.

 6. Gat

  the incomparable message)

 7. Zuzshura

  Ďakujem za informácie. toto som nevedel.Napíšte správu