Výzdoba inšpirovaná havajom

Výzdoba inšpirovaná havajomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak vás ostrov Havaj s úchvatnou krajinou, sopkami, divočinou a morom môže inšpirovať, tu je niekoľko nápadov, ako ponoriť svoj interiér do tohto jedinečného vesmíru. Aloha!

Tropické prostredie

Akonáhle vstúpite do svojho domova, sladký domov, nastavte tón! Prijmite základné kvetinové náhrdelníky typické pre ostrov a girlandy škrupín. Bavte sa presmerovaním týchto objektov tým, že im poskytnete „pomôcku“. Napríklad použite girlandy na oddelenie dvoch kusov. Predstavte si originálne stojany na kabáty s kvetinovými náhrdelníkmi.

Ukáž farbu!

Havaj je tiež a predovšetkým farba. Stavte na pokrmy s honosnými odtieňmi. Prekrývajte taniere rôznych veľkostí a farieb, ktoré pripomínajú vaše obrusy alebo bežce stolov. Vyberte si stolovú bielizeň zdobenú veľmi veľkými kvetmi, aby zostala v nálade. Môžete tiež prijať tieto veselé farby pre posteľnú bielizeň.

Samolepky a tapety

Ak chcete dať interiéru raja ostrov do svojho interiéru, tiež staviť na nálepky a tapety zdobené kvetmi a stromami typické pre tento ostrov. Vychutnajte si izbu s výhľadom na more zakrytím steny oproti svojej posteli digitálnym lagúnovým dekorom. Aby ste uvoľnili atmosféru, nájdete mnoho dekoratívnych predmetov, ako sú napríklad klopné sviečky alebo lampy v tvare dlaní.