Stretnutie s dizajnérkou Catherine Martini

Stretnutie s dizajnérkou Catherine Martini


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Počas tvorivých hodín voľného času ich môžete nájsť namiesto učiteľa alebo študenta. Všetko, na čom záleží Catherine Martini, je potešenie, ktoré prežíva pri vytváraní vlastných dekoratívnych predmetov. Catherine maľovala už dlhšiu dobu a teraz sa sústreďuje na kombináciu šijacích a záchranných predmetov. V tomto rozhovore objavte trochu viac z jeho vesmíru.

Kto ste Catherine?

Som maliar špecializujúci sa na obžerstvo!

Aké sú vaše obľúbené techniky?

V podstate maľujem tabuľky lahôdok (makaróny, jahodové mníšky, atď.), Z ktorých som inšpirovaný, aby som ponúkol derivátové výrobky, najmä šijacie súpravy na výrobu koláčov v správach: 739845 látka. Takto som začal tri roky šiť a odvtedy sa bavím miešaním s recykláciou. Chcel som vyskúšať veľa vecí a postupne som začal vyrábať tašky. Mám znovuzískaného ducha, takže sa mi páči transformácia a predovšetkým musí byť praktická! Charakterizuje ma potešenie z toho, že sa neustále vzdelávam absolvovaním kurzov plných tvorivých koníčkov. Tiež by som rád predstavil nových tvorcov tým, že ich pozvem na môj stánok alebo o nich rozprávam na svojom blogu. Tiež rád zostavujem kolekcie s dizajnérmi. To som urobil napríklad s dizajnérom, ktorý vytvoril papier na scrapbooking z mojich obrazov.

Kde vás môžeme nájsť?

Na mojej webovej stránke www.martini.free.fr alebo na mojom blogu La petite boutique des gourmandises. Môžete ma tiež stretnúť na niekoľkých predstaveniach ako <>, <> a <>. Na základe dohody ma dostanem aj v dielni v Draveile.

A kde nájdeme vaše výtvory?

Na mojich webových stránkach pre moje dekoratívne, gurmánske a africké maľby a pre moje odvodené produkty. A na mojom blogu nájdete všetko o mojich každodenných výtvoroch, tvorivých záľubách. Stručne povedané, na mojom webe pre aspekt predaja, na mojom blogu pre aspekt tvorby! Nájdite Catherine stvorenie: džínsy sa zmenili na kancelárske príslušenstvo!Komentáre:

 1. Amoldo

  Navštívil vás len skvelý nápad

 2. Sicheii

  In the root incorrect information

 3. Kevis

  čo je to

 4. Risa

  It doesn't suit me at all.Napíšte správu