Kancelárska rohová dekorácia: všetko položím na steny!

Kancelárska rohová dekorácia: všetko položím na steny!

Ak sa snažíte zatraktívniť a spríjemniť váš pracovný priestor, zvážte svoje steny! Pred vašim stolom, vertikálne, niekoľko starostlivo vybraných doplnkov dodá vášmu stolu štýl.

Podpora písania

Bridlicové nálepky zarovnané vedľa seba a vytvárajú rozvrh steny, korkový panel, kde môžete nalepiť svoje lepivé poznámky a malé slová, bielu tabuľu ako zvislý poznámkový blok alebo jednoducho stenu potiahnutú farbou tabule na písanie s kriedou. Praktická a originálna dekorácia!

Plagáty, obrázky, plátna a fotografie

Keby sme si museli zvoliť iba nástennú dekoráciu pre kanceláriu, malo by to byť toto: fotografie, obrázky časopisov, ozdobné listy, výstavné karty a reprodukcie umeleckých miniatúrnych verzií, všetky nesúladné verzie , A áno, táto hodgepodge rôznych veľkostí a vizuálov vytvára ultra grafický vzhľad na stene, ktorý vyzerá, že ste 100%.

Ozdobné hodiny

Krásne a užitočné nástenné hodiny sú objekty, ktoré je potrebné zvážiť pri dekorácii vášho pracovného priestoru. Retro, pop, dizajn alebo minimalistický, je tu niečo pre každého! Ale pre tých, ktorí nemôžu pomôcť, ale pozerať sa na čas, keď pracujú: je lepšie zdržať sa hlasovania ...