Články

Výber záclon pre posteľ s nebesami ... v záhrade

Výber záclon pre posteľ s nebesami ... v záhrade

V kategórii „vonkajšie postele“ bola posteľ s nebesami zvolená za najkrajšiu, naj majestátnejšiu. A výsledok? Na terase alebo na záhrade si vyžaduje relaxáciu, romantickú a elegantnú verziu. Veľmi elegantný musíte mať bez krásnych záclon. Identifikácia čerstvých a svetlých kópií, napríklad leta.

Farebné záclony

Vonku čaká posteľ so štyrmi plagátmi, aby sa zvýraznila. Požiadavka, ktorú spĺňa absolútne letný odev: svetlé a farebné záclony, ktoré ju obliekajú s pepřom a sviežosťou. Správny nápad? Rozmnožujte modely striedaním odtieňov, pretože len v lete si dopúšťame skvelú kombináciu farieb. Paleta je prednostne orientovaná do teplých odtieňov, ako je oranžová, žltá alebo ružová, aby sa sledoval sezónny trend.

Veilné štýly, ktoré uprednostňujú

Aby bolo ľahké zavesiť sieťové záclony a zmeniť ich podľa vášho želania, je lepšie uprednostňovať modely s uzlami ako modely s očkami alebo "nohami", ktoré sa zložitejšie inštalujú na posteľ so štyrmi plagátmi. Zviazali sme ich, rozviazali a zvolali!

Možnosti predstavenia

Chýba posledný dotyk: predstavenie. Niektorí budú uprednostňovať múdry a uprataný vzhľad viazaním sieťových záclon na strane pomocou záclonových nohavíc. Iní sa budú viac zasadzovať za „slobodu“ a nechať záclony bez väzieb, aby mohli odletieť s rytmom vetra ... Záleží len na vás!