Video: rezanie vonkajšej rastliny

Video: rezanie vonkajšej rastliny


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vaša záhrada je priestorom, kde sa miešajú vaše obľúbené rastliny, a chcete ich množiť, aby ste ich využili? Vedeli ste, že takáto operácia je možná vďaka technike rezania? Tá spočíva v pôrode novej rastliny z kmeňa získaného z pôvodnej rastliny. Ophélie, záhradný tréner, vám ukáže, ako znížiť vaše rastliny. Postupujte podľa jeho rady, na videu!

Pozrite si video

Odrežte si rezanie

Napríklad Ophélie vykonáva rezanie na stromovom brečtane. Jeho rada sa samozrejme vzťahuje aj na podobné rastliny. Najprv vyberte relatívne nový stonok dostatočne dlho na to, aby bol vysadený v kvetináči. Rozdeľte ju čisto pomocou dobrého prerezávača, ktorý ste už predtým dezinfikovali, aby nedošlo k šíreniu choroby na mladé výhonky. Akonáhle budete mať odrezky, odrežte listy blízko stonky po takmer celej dĺžke. Na vrchu by malo zostať iba niekoľko listov. Normálne by ste mali mať niekoľko uzlov, na základe ktorých sa budú môcť korene rozvíjať raz v zemi.

Zasaďte svoje rezanie

Na vysadenie rezu sa odporúča použiť buldozér. Uľahčí to chod a nepoškodí tyč. Ponorte druhú do pôdy až po prvý list. Všetko, čo musíte urobiť, je zľahka stlačiť vodu a pravidelne vodu. Ak chcete maximalizovať svoje šance na úspech, neváhajte urobiť niekoľko rezov. Teraz viete, ako znížiť vaše vonkajšie rastliny. Vďaka radu Ophélie rozmnožte svoje obľúbené rastliny bez toho, aby ste šli do záhradného centra, a skrášlite svoju záhradu, aby z nej urobil teplý a priateľský priestor. Nájsť, ako znížiť vonkajšiu rastlinu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.Komentáre:

 1. Juramar

  bolo to zaujímavé čítať.

 2. Cabal

  Súhlasím, užitočná správa

 3. Narisar

  Je to jednoducho skvelý nápad

 4. Dohosan

  Happy New Year to you and all readers!

 5. Aleeyah

  I congratulate, what necessary words..., an excellent ideaNapíšte správu