Akú farbu by ste si mali zvoliť pre popovú terasu?

Akú farbu by ste si mali zvoliť pre popovú terasu?

Záhradné posedenie, gril, slnečník, tiene plachty a ďalšie záhradné vybavenie sa rozhodnú pre zobudenie terasy. Harmonizujte farby v osviežujúcich a osviežujúcich odtieňoch. Odvážitte viacfarebný zážitok vonku na šumivú terasu.

Svetlé a energické farby pre vašu terasu

Sedemdesiate roky vyzerajú vonku a zobrazujú šumivé a veselé popové farby. Na terase nasajte slnko žiarivými a žiarivými farbami. Prejdite tento trend zdobením terasy stoličkami, stolom, tieňovým závojom v moderných a trendových farbách, čím získate prekvapivú a originálnu dekoráciu. Zelená, jasne oranžová, fuchsiová ružová, fialová, malá fantázia a nádych šialenstva prinesie trochu pohodlia a veľkú dávku joie de vivre vonku. Záhradný nábytok tak získava viacfarebný vzhľad protismyslovej atmosféry.

Hra materiálov a farieb

Kreativita a úžasná zmes týchto farieb sa budú podieľať na vytvorení skutočného útočiska mieru vonku. Vsádzajte na originalitu a modernitu a ponúknite jedinečný bezkonkurenčný štýl. Ak to chcete urobiť, zahrajte si napríklad na modernite s kovom lakovaným v červenej alebo plastovej farbe, napr. Tieto materiály sú ideálne na výrobu pop dekorácie na terase. Vytvárajú atmosféru plnú fantázie a prebúdzajú žiaru nábytku. Záhradný nábytok sa potom stáva trendovým a svetlým.

Viacfarebné príslušenstvo

Ak chcete pridať farbu s jemnosťou, vyberte si sadu kvetináčov rôznych farieb. V červenej, žltej, zelenej, ružovej alebo oranžovej farbe zaujmete panel originálnych farieb, ktorý oživí krásu kvetín alebo rastlín. Znásobte mix jasných farieb pre vesmír plný života. V prípade stolových služieb si neváhajte vybrať honosný riad. Vonku môžete vyjadriť svoju kreativitu výberom dekoratívnych prvkov, ktoré odrážajú vašu veselú atmosféru. Množstvo farieb posilní dobrú náladu a sviatočného ducha počas tohto letného obdobia.